İnceleme Zowie EC2-B

Selamlar. Yaklaşık 1 yıldır Zowie EC2-B kullanıyorum ve deneyimlerimi yazıya dökmek istiyorum. En başından belirteyim ben bu fareyi çekilişten kazandım herhangi bir ücret ödemedim.

Öncelikle kutusundan başlarsak güzel bir kutusu var. 1 yıldır yatağımın altında durduğu için biraz ezilmeler olmuş. Kutunun içinde 1 adet rehber kağıdı, 1 adet garanti için kart, 1 adet bilmediğim bir kağıt ve bir poşette fazladan skatez ve Zowie logosu.

IMG_20230407_230619.jpg

IMG_20230407_230419.jpg

IMG_20230407_230451.jpg

IMG_20230407_230612.jpg

Farenin kendisine geçmek gerekirse fare cidden sade ve güzel. Daha önce ki farem Bloody A90'dı ve memnundum. Çekilişi kazanmadan 1 ay önce Razer Viper Mini faresine bakıyordum yani değişiklik istiyordum yaklaşık 2 yıl kullanmıştım A90'ı. Bu fare Razer Viper Mini'den çok daha büyük. Geçenlerde denedim ve gerçekten elime çok küçük geldi, iyi ki hata edip almamışım diyorum.

Fare gerçekten iyi. A90'dan geçtikten sonra devrim oldu diyemem çünkü A90 da iyi bir fareydi. Ama eminim ki uzun vadede kimseyi üzmez. En çok da benim gibi sürücü kurmayı sevmeyen insanlar için bir artı. Ele güzel oturuyor benim elim ne büyük ne de küçük. Tam oturuyor bana. Viper Mini elinize oturuyorsa bu fareye yaklaşmanızı önermem. Viper Mini gerçekten küçücük kalmıştı elimde. FPS oyunları oynarken hiç hissetmiyorum fareyi ve bana çok rahat geliyor.

Farenin teknik özellikleri ise sitesinde böyle yazıyor:

- 3360 sensor
- Asimetrik ergonomik tasarım
- Sürücüsüz, tak çalıştır
- 400 / 800 / 1600 / 3200 DPI ayarı
- 125 / 500 / 1000 Hz
- Kauçuk kablo 2M
- 16 çentik tekerlek

Farenin görselleri.

IMG_20230407_230730.jpg

IMG_20230407_230742.jpg

IMG_20230407_230848.jpg

Farenin ses testi. Telefon farenin çok yakınında. Sırasıyla sol click, tekerlek, sağ click ve yandaki tuşlara basıyorum. (Farenin yanında olsa da olmasa da farenin click sesleri çok fazla. Kulaklık takılıyken bile duyuluyor. Hele scroll bayağı fazla.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fare incelemesi nasıl yapılır hiçbir fikrim yok. Soru gelirse elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım. İyi forumlar :)

Moderatör bey. Düzenleyip tüm içeriği bozduğunuz için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Bence de öyle ama solda ekstra bir tuş olsa çok güzel olurdu. Rival 710 mouse'um 3 tuşa sahip mesela solda. Boş olana müzik durdurma koyuyordum ve mükemmel ötesi iş yapıyordu. Şu an kullandığım mouse'da da olsa dediğim bir şey.
Ben o 2 tuşu da kullanmadığım için bir şey diyemem. İlk basışım bile diyebiliriz yan tuşa o da video için :D

Yeni konular

Geri
Yukarı