Zowie FK2'den daha iyi mouse tavsiyesi

Razer tarafında bir alternatif yok mu?

Razer alternatifi yok. Bu kadar iyi sensörleri yok. Zaten eğer FPS oynayacaksanız ya Zowie ya da SteelSeries. Minecraft oyuncuları hep Razer kullanıyor. Yani eşdeğer olan Razer olsa bile sensörleri arasında dağlar kadar fark var. İlla Razer olsun diyorsanız Razer Viper alabilirsiniz. Razer’ın en iyi mouse’ı bana göre. Ama Razer FPS oyunlarında o kadar etkili değil. Bazen insanların sadece “Bak kanka bende Razer var” demek için aldıklarını falan düşünüyorum. O mouselar o paraya değmez.

Razer alternatifi yok. Bu kadar iyi sensörleri yok. Zaten eğer FPS oynayacaksanız ya Zowie ya da SteelSeries. Minecraft oyuncuları hep Razer kullanıyor. Yani eşdeğer olan Razer olsa bile sensörleri arasında dağlar kadar fark var. İlla Razer olsun diyorsanız Razer Viper alabilirsiniz. Razer’ın en iyi mouse’ı bana göre. Ama Razer FPS oyunlarında o kadar etkili değil. Bazen insanların sadece “bak kanka bende Razer var” demek için aldıklarını falan düşünüyorum. O mouselar o paraya değmez.

FPS oyunları oynuyorum. Sensör benim için önemli. O zaman SS bakacağız artık. Çok teşekkür ederim yardım için.

[/QUOTE]
Razer alternatifi yok. Bu kadar iyi sensörleri yok. Zaten eğer FPS oynayacaksanız ya Zowie ya da SteelSeries. Minecraft oyuncuları hep Razer kullanıyor. Yani eşdeğer olan Razer olsa bile sensörleri arasında dağlar kadar fark var. İlla Razer olsun diyorsanız Razer Viper alabilirsiniz. Razer’ın en iyi mouse’ı bana göre. Ama Razer FPS oyunlarında o kadar etkili değil. Bazen insanların sadece “Bak kanka bende Razer var” demek için aldıklarını falan düşünüyorum. O mouselar o paraya değmez.
Razer bu kadar iyi sensörleri yok demişsiniz de Viper veya Deathadder V2 farelerine bakarsanız Zowie'den daha iyi sensörleri var. Razer eskiden nasıl fareleri vardı bilemem fakat eğer ele oturuyorsa sensör konusunda vs. çok sıkıntı çekmezsiniz. Ayrıca FPS oyunlarında o kadar etkili değil demişsiniz de o oyuncuya bağlı bir şey. Hangi farede rahat ediyorsa o zaman o fare o oyuncuya daha etkili olmuş olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı