Zowie GTF-X vs QCK Heavy

xelapton

Decapat
Valorant oynuyorum ve eski mousepadim, HyperX Fury s Pro, biraz eskidi ve değiştirmek istiyorum. Hangisini almalıyım? Koldan oynuyorum ve 800 0.4 sens kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda önerilen MPC450 modeli çok hızlı bir pad. Fury S Pro control-speed arası dengeli bir pad bundan dolayı uyum sorunu yaşamamanız için önermiyorum.

Hibrit bir pad olan speed-control arası iyi bir dengesi olan bu padi öneririm. Kalitelidir. SteelSeries almayın kesinlikle iyi değil.

Valorant oynuyorum ve eski mousepadim, HyperX Fury s Pro, biraz eskidi ve değiştirmek istiyorum. Hangisini almalıyım? Koldan oynuyorum ve 800 0.4 sens kullanıyorum.
Eski fare paspasım QCK heavy large bundan öncede G-SR Kullandım ve şuanda da GTF-X kullanan biri olarak qck de gtf x de birbirine muadil paspaslardır her ikiside kayma ve hızlanma ve kontrolde iyilerdir. Sadece dayanıklılık olarak qck kenarları dikişsiz olduğu için zamanla kenarlardan açılma yapıyor. Birde qck biraz daha yüksek ve zeminde daha sert duruyor bu da mousepad kullanımında katlanma ve dalgalanma gibi ihtimalleri ortadan kaldırıyor.( Bu arada gtf-x 'i alacaksanız yeni paketleme sürümünü almanızı tavsiye ederim eskisi katlanarak rulo şekilde gelirken yeni yıl üretimleri düz bir sekilde uzun geniş kutuda geliyor) Ama bende koldan oynayan biriyim ve yüksek olması benim için konforu nispeten bozan bir durum. Masamı tamamen kaplamadığı ve masanın kenarında değil daha ilerisinde tuttuğum için ben gtf-x'e geçtim ve birazdaha hedef takipte ve konforda iyi diyebilirim. Genel olarak her ikiside dengeli fare paspaslarıdır deneyip alma şansınızı kovalamalısınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı