Zowie mouse modelleri arasındaki fark

scarinho

Hectopat
Daha fazla  
Zowie'nin bir sürü mouse modeli var, acaba modeller arasındaki farkları bilen bir arkadaş anlatabilir mi? Satın almayı düşündüğüm bir mouse, neye göre almalıyım bilmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi mouse modelini istiyorsan yaz ona göre söylüyüm bir de internetten el ölçün için nasıl alındığına bak ve yaz hemen cevap veririm. :) Bu arada Zowie EC2-B kullanıyorum.

Dostum eğer satın almayı düşünüyorsan iki kez düşün, kalitesiz bir kablosu var ve her tarafa dolanıp duruyor CS:GO oynuyorum genellikle kablo tutucu almayı düşünüyorum

Dostum eğer satın almayı düşünüyorsan iki kez düşün, kalitesiz bir kablosu var ve her tarafa dolanıp duruyor CS:GO oynuyorum genellikle kablo tutucu almayı düşünüyorum

herkes aynı şeyi söylüyor arkadaşım kablo tutucusu ile kullanıyor bende öyle yapacağım sanırım

EC1 aynı model 1 ve 2 arasındaki fark sadece büyüklük 1 biraz daha büyük 2 den tüm palm ve grip tutuşlar için kullanabiliyorsun. A ile B arasındaki fark ise A daha eski B daha yeni sensör kullanıyor. Kablo sorun etmedi şimdiye kadar bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı