Zowie Mouse Önerisi

2 yıldır Logitech G300 kullanıyordum ve sol tık basmamaya başladı ve yeni bir mouse almak istiyorum. Daha çok FPS oyunları oynadığım ve Xantares gibi bir profesyonel oyuncununda bu marka mouse'u kullandığından Zowie almayı düşünüyorum. Fakat Amazon'da 6 modelde aynı fiyatta ve bu mouselerle ilgili pek bir bilgim yok. Eğer Zowie kullanan, kullanmış veya bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim. Solak olduğumdan da çift el uyumlu olması gerçekten çok önemli.
  1. Zowie FK1
  2. Zowie FK1+
  3. Zowie FK2
  4. Zowie ZA11
  5. Zowie ZA12
  6. Zowie ZA13

Fotoğraflarda göründüğü üzere tüm mouselerin tasarımı vb. birbirine çok yakın modellerde boyut farkı olduğunu düşünüyor ama kesin bilgi en iyisidir.
Elinizin boyutunu ve tutş şeklinizi belirtmediğiniz sürece herhangi bir zowie fareyi önermemiz oldukça güç.

Elinizin boyutunu ve tutş şeklinizi belirtmediğiniz sürece herhangi bir zowie fareyi önermemiz oldukça güç.

Çok doğru bir yorum. Zowie'den mouse alırken denemek gerekiyor. Başlığı açan arkadaşın saydığı modellerde teknoloji açısından hiç bir fark yok. Tek fark ergonomi. El boyutunuz ve tutuş şekliniz burada ön planda. Bu kadar fazla model olması da zaten her el boyuna ve bu el boyuna göre her tutuş kombinasyonuna uygun bir mouse bulabilmek. Bu noktada deneyerek almakta fayda var. Kadıköy GameEkstra'da deneyebilirsiniz mouseları. Arada da deneyim etkinliği yapıyorlar. Hem tüm mouseları deneyebiliyorsunuz, hem de Zowie'den gelen bir yetkiliye istediğiniz soruları sorabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı