Zowie XL2411P vs HP 6ML40AA

OduncuEmre42

Kilopat
Yer
Chernobyl NPP
Daha fazla  
Bu iki monitör arasındaki farklar gerçekten de bu fiyat uçurumuna değer mi yoksa "Gaming" adı altında insanlar dolandırılıyor mu?
Ergonomi açısından Zowie XL2411P mükemmel iken HP 6ML40aa bir kütükten farksız bunu da göz önünde bulundurmak gerek.
Ben Battlefield Counter-Strike gibi FPS oyunlarını diğer oyunlara göre daha fazla oynuyorum, sizce hangisini almalıyım veya başka bir öneriniz var mı?
2000 TL'nin altında bir bütçeye sahibim. Monitörün kavisli olup olmaması veya küçük olması benim için önemli değil. 1080P tercihimdir.

Ya HP severim Laptop'ım Omen ve çok memnunum ama Monitör ve 21". Küçük yani monitör ne bileyim :) 24 ve 27 kıyasladım ama 21 monitör hiç kullanmadım.

Burada karşılaştırdım, özellikleri aşağı yukarı kafa kafaya. HP'nin parlaklığı baya düşük. Işıklı ortamda oynaman zor olur. Piksel yoğunluğu ve piksel aralığı HP'nin daha iyi ama onun sebebi zaten 21" olması. Yoksa cep telefonunun ekranının çok çok daha iyi zaten.

Bir de 1ms demişler ama parantez içinde (Overdrive ile) demişler. Yani ekstra bir teknoloji ile monitörün hızlandırılması, özellikle TN panelde garip geldi. Zaten tepki süresi düşük panelin.

XL2411P daha güvenli gibi duruyor :D

Geri
Yukarı