Zowie XL2546k monitörde ölü piksel

elothiM

Hectopat
Daha fazla  
Bugün elime geçen BenQ Zowie XL2546k monitörümde 1 tane ölü piksel var. İade istemeli miyim sizce?

Merhaba Elothim,

Ölü piksel, parlak piksel gibi durumlar üretim sürecinin doğasında olduğu için ancak ekran boyutuna göre ancak belli bir sayıda olduğunda "kusurlu ürün" statüsüne girmektedir. ISO 13406-2 gereğince ekran boyutları ve ekran boyutuna göre kaç adet ve ne tip hatalı pikselin servise uygun olduğunu aşağıda paylaşacağımız garanti politikası açıklamasından inceleyebilirsin;

İlerleyen zamanlarda problemli piksel sayısı artarsa ve ekranda özellikle orta alanda rahatsız edici boyutlara gelirse, [email protected] adresinden bizimle irtibata geçersen memnuniyetle yardımcı oluruz.

BenQ ölü pixeli değişmiyor 1ila 3 beyaz pixel 1 ile 5 koyu piksel dünya standartlarına uygun olduğunu söylüyor. Ben hakem heyetini bekledim N11 gameextra magazasindan zamanında almıştım araya korona falan da girdi 1.5 sene kadar bekledim kimse de durmadı arkasında ne N11 ne gameextra ne de BenQ. Hakem heyeti sağ olsun haklının yanında 1 ölü pixel bile çıksa kusurlu maldır dedi. Paramı Gameextra'dan icra yolu ile aldım.

Geri
Yukarı