ZTE Blade V7 Lite vs Vestel Venüs 5070

OnuR916

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, yakın gelecekte yeni bir telefon alacağım. Bu iki telefon arasında kaldım. ZTE'nin parmak izi okuyucu vb.. özellikleri var. Venüs'ün ise ekranı Full HD vb... Sizce hangisi almalıyım? Hangisinin kamera lensi daha iyi, özçekim ve normal çekim açısından?

Not: Zenfone 6'ya sahiptim. Bu yüzden aynı tasarımlı Zenfone serisi düşünmüyorum. Ayrıca General Mobile Discovery kullanıyorum ve GM markalı telefon tercih etmeyeceğim, teşekkürler.

ZTE Blade V7 alın tabii benim gibi başınıza her 2 yılda bir çalınma olayı gelmiyorsa Venüs alabilirsiniz.

Benim açımdan ikisi arasında fazla bir fark yok. Parmak izi okuyucusu şöyle işinize yarar telefonunuz çalınır adam telefonu açamaz ama satmaya kalksa bile satın alan adam açamayacağı için telefonu almaz. Adamın da yine işine yaramaz ve polise verdiğiniz de (Tabii ülkemizde ki zeki polisler sizi takarsa) ve bulunursa işinize gelir ancak öyle işler bana olmaz ben her gün pencereyi balkon kapısını falan kilitliyorum ve benim için netlik önemli derseniz Vestel Venüs almanız daha mantıklı olacaktır.

Benim açımdan ikisi arasında fazla bir fark yok. Parmak izi okuyucusu şöyle işinize yarar telefonunuz çalınır adam telefonu açamaz ama satmaya kalksa bile satın alan adam açamayacağı için telefonu almaz. Adamın da yine işine yaramaz ve polise verdiğiniz de (Tabii ülkemizde ki zeki polisler sizi takarsa) ve bulunursa işinize gelir ancak öyle işler bana olmaz ben her gün pencereyi balkon kapısını falan kilitliyorum ve benim için netlik önemli derseniz Vestel Venüs almanız daha mantıklı olacaktır.
Bu telefonu çalan hırsız telefona hard format atmayı bilmeyecek mi?

Donanım tarafında Vestel daha iyi fakat işletim sistemi fazla stabil değil diyorlar. Benim tercihin ZTE'den yana olurdu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı