ZTE H3600 MTU ayarları nasıl olmalı?

107872

Kilopat
Selamlar,
Oynamış olduğum oyun yöneticilerine oyun içerisinde ping olmadığını ama kayıplar yaşadığımı ilettim, kendileri MTU ayarlarımı 1300 olarak düzenlememi istedi.
Bugün Superonline mevcut modemimi ZTE H3600 V9 ile değiştirdi fakat içerisinde ve araştırmalarımda bulamadım.
Daha önce ayarları tamamlamış kişiler tecrübelerini paylaşırsa minnettar kalacağım.
Oyun içi kayıp görüntüsü ektedir;

Dosya Ekleri

• 1642870719764.png
    1642870719764.png
    172,1 KB · Görüntüleme: 243
Selamlar,
Oynamış olduğum oyun yöneticilerine oyun içerisinde ping olmadığını ama kayıplar yaşadığımı ilettim, kendileri MTU ayarlarımı 1300 olarak düzenlememi istedi.
Bugün Superonline mevcut modemimi ZTE H3600 V9 ile değiştirdi fakat içerisinde ve araştırmalarımda bulamadım.
Daha önce ayarları tamamlamış kişiler tecrübelerini paylaşırsa minnettar kalacağım.
Merhaba Khally, çözebildin mi sorunu? Mtu ayarı nerde bir türlü bulamadım zte h3600 arayüzünde.

Son düzenleme:
Selam,
Oynamış olduğum oyun yöneticilerine oyun içerisinde ping olmadığını ama kayıplar yaşadığımı ilettim, kendileri mtu ayarlarımı 1300 olarak düzenlememi istedi.

Hocam yerel ağ kısmından LAN'a girin IPv6'yı şeçin aşağıdan RA hizmetleri menüsünü açın MTU'yu belirt diye seçenek var onu açık durumuna getirip istediğiniz miktarı girin.

Geri
Yukarı