Rehber ZTE Modem Root Yetkisi Elde Etme

pip install ile modülü düzgün ve her ortam çalışır kurabilmek için genellikle yönetici olarak çalıştırıp modülü kurmanız gerekli. Bunu da dosya gezginin adres çubuğu üzerinden cmd yazarak yapamıyorsunuz.
Elinize sağlık. Çok güzel bir rehber olmuş. Yalnız bir kısımda admin'in altındaki şifre Ha**** ile başlayan bir ifadeydi. Sizin kullandığınız bir şifre olmasın o hocam?

Hayat kurtaran bir bilgi. Vay canına Cidden teşekkür ederim. Yeni öğrendim.
Sizin kullandığınız bir şifre olmasın o hocam?
O gözden kaçtı maalesef ama modem şifresi olduğundan sorun yok. Artık kullanmayacağız o şifreyi modemlerde.

Rehber için teşekkürler başarıyla root erişimine kavuştum. Bu modemle dinamik DNS nasıl kullanılır bununla ilgili bir rehber yapabilir misiniz?

Google'a sormadığımı nereden biliyorsunuz? Belli ki bir şeyler ters gitmiş bu sebeple rehber istemişim değil mi?

Neyse sonunda No-Ip ile DDNS kurulumunu başardım. Modem arayüzünde DDNS menüsü altında kullanıcı adı kısmına kullanıcı adı yerine e-posta girmek gerekiyormuş.

DNS degistirilebiliyor:

Son aşamada hata alıyorum. BIN dosyası oluşmuyor. Ne yapabilirim? @Recep Baltaş

Kod:
C:\Users\Berke\Downloads\Compressed\zte-config-utility-master\zte-config-utility
-master>py examples/encode.py --serial XXXXXXXXXXXXXX --signature "ZXHN H298A V1
.0" config.xml config.bin
usage: encode.py [-h] [--key KEY] [--serial SERIAL] [--signature SIGNATURE]
 [--chunk-size CHUNK_SIZE] [--payload-type {0,2}]
 [--version {1,2}] [--include-unencrypted-length]
 infile outfile
encode.py: error: argument infile: can't open 'H298A': [Errno 2] No such file or
 directory: 'H298A'

Son düzenleme:
Kod:
C:\Users\Berke\Downloads\Compressed\zte-config-utility-master\zte-config-utility
-master>py examples/encode.py --serial XXXXXXXXXXXXXX --signature "ZXHN H298A V1
.0" config.xml config.bin

Sanırsam orada serialini girmedin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…