ZTE ZXHN H267A Modem Uzaktan Erişim

Ali UMAÇ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

ZTE ZXHN H267A v1.0 modem kullanıyorum. USB portuna disk bağlayıp uzaktan erişebilmek istiyorum. Birkaç port yönlendirmesi ve uzaktan modeme bağlanmayı denedim fakat modem beni sürekli IIS ekranına yönlendiriyor.

Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
forumları biraz gezdiğimde modemin üzerindeki ip ile whois ip'nin aynı olması gerektiğini gördüm. Benimki farklıydı bu yüzden millenicom müşteri hizmetlerini aradım, arkadaş bir yere yönlendirdi. Yönlendirilen yer de başka yere yönlendirdi derken benden mail adresi vs istediler çözüme ulaşınca bilgilendirmek için. Mail falan gelmedi henüz :)

Merhaba,

ZTE Zxhn H267a v1.0 modem kullanıyorum. USB portuna disk bağlayıp uzaktan erişebilmek istiyorum. Birkaç port yönlendirmesi ve uzaktan modeme bağlanmayı denedim fakat modem beni sürekli ııs ekranına yönlendiriyor.

Teşekkürler şimdiden.

Cgn havuzdasınızdır kablo net gibi firmalar cgn çıkartıyor ve kullanıcı hemen açabiliyor port falan ama bazı firmalar çıkarmayı bilmiyor çünkü adamlar yok statik IP dayatıyor IP bitti diyor yalan tamamen çünkü ADSL ve VDSL hatlardaki IP birikmeye basladı kullancıların birçoğu fibere geçince ADSL ve VDSL IP birikti bu IP'ler isteyen kisilere verebiliyorlar tabii aradığınız kisinin anlaması gerekiyor bazı temsilciler anlamıyor 100 blokta veya cgnden çıkartabilir misinz diye söyleyince bakıyor bilmiyor bilenleri bulman gerek bir de Kablonet bu iste çok iyi.

Geri
Yukarı