ZTE ZXHN H267A Modem Nasıldır?

Selim Eren

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
METU:ME
Evi taşıdığım için bir süre internetten uzak kaldım. Daha dün SuperOnline ekibi geldi ve kurulumu yaptı, ama açıkçası taktıkları modem içime pek sinmedi ilk baş Huawei HG 255s getirip ondan sonra modemi takmadan götürüp ZTE markasının bu modemini getirdiler. Biraz kıllandım ve niye diğerini götürüp bunu getirdiniz diye sorduğumda bana bu daha iyi dedi ama pek emin olamadım sonuçta ilk defa görüyorum/duyuyorum bu modemi. İnternette de pek bir şey bulamadım ve size sorayım dedim bu modemi aranızda kullanan falan var mı iyi midir yoksa TSO'nun diğer modemleri daha mı iyi?

Modem:

indir.jpeg
images.jpeg

(Kameram pek iyi olmadığı için internetten buldum resimleri ama bendeki ile aynı modem.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende geçen hafta Superonline internet bağlattım ve bu modemi getirdiler.Ben modem işlerinden hiç anlamadığım için yorum yapmak istemiyorum ama performansa bakarsak güzel tarifem 24 megabit fiber internet oturduğumuz mahalle destekliyor lolde 25 ping alıyorum 1080p dizilerde de takılma olmuyor bilgisayarım 2013 den kalma laptop ve wifi üzerinden bağlanıyorum kablolu bağlantıda daha iyi sonuç alınır

Bu cihazda gördüğüm kadarı ile 2 adet Fiber girişi var aslında diğer modem de güzel belki maliyetten dolayı bunu önermiş olabilirler bunun maliyeti onlara daha uygun gelmiş olabilir :) Özellikleri de kıyaslamak lazım tabii. Bu marka da duyulmuş bir marka ve kalite olarak huawei ile aynı diyebilirim.

Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta benimde HG255s modemi değiştirip ZTE ZXHN H267A Modem taktılar. Fakat modem adaptörünü değiştirmediler. HG255S'in adaptörüyle çalıştırdılar, adaptör aynı dediler. Sizde nasıl yaptılar, kutu içeriğinde neler vardı?

Ben hiç memnun değilim internet kullanılmıyorken çok hızlı fakat kullanmaya başlayınca diplere iniyor ve çok yavaşlıyor. Kısaca edindiğim deneyim internet çok yavaş, modem berbat. Eski modemle bile daha hızlıydı internet.

Yeni konular

Geri
Yukarı