ZTE Zxhn H267A'dan router olur mu?

hayali1999

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Zxhn H267AV2 kullandığım modem bu. Elimde ise fazladan Zxhn H267a var. Bu fazlalık olanı router olarak kullanabilir miyim? 192.168.1.1 adresine girip bütün şifre ve kullanıcı adı kombinasyonlarını denedim ama asla giriş yapamadım fazlalık modem için. Bir de router olarak kullanılıyorsa WAN'dan mı bağlantı olacak yoksa LAN'dan mı?

192.168.1.1 girip kullanıcı adı admin şifre superonline deneyin hocam bende öyle giriş yapmıştı ayarlardan ip 192.168.1.50 yapıp ana modemden herhangi bir ethernet portuna bağlayınca AP olarak kullanıyorum.

Arayüz şifresini bilmiyorsanız modemi sıfırlayın. Sonra gereken şifreyi internetten bulursunuz.

sıfırladım şire ve kullanıcı adı admin superonline yazıyorlar denedim farklı varyasyonlarıda tekrar tekrar denedim olmadı

Aslında modem arayüzüne girip DHCP kapatıp routera farklı bir IP atayıp deneyebilirsin.

Hocam modemi resetlediğine emin misin reset tuşuna iğne ya da kürdan yardımıyla 10 15 saniye basılı tut kullanıcı adı şifre admin admin dene.

Aslında modem arayüzüne girip DHCP kapatıp routera farklı bir IP atayıp deneyebilirsin.

Hocam modemi resetlediğine emin misin reset tuşuna iğne ya da kürdan yardımıyla 10 15 saniye basılı tut kullanıcı adı şifre admin admin dene.
bir daha resetleyeyim, yok işe yaramadı gene kullanıcı adı şifre hatalı diyiyor

Geri
Yukarı