ZTE ZXV10 W300 Modemden TTNET Limitini Kaldırma

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
ZTE ZXV10 W300 modem gömülü olarak ttnet kullanıcı adı ile gelmekte. Bunu silmek için adım adım:

• Windows'a Telnet istemcisi özelliği eklenmeli. (Programlar kısmında, Windows Özellikleri altından eklenebilir.)
  • Şimdi Başlat menüsünü açıp Telnet yazın. Sonuç çıkmazsa ilk adımı yapamadınız...
  • Telnet'i çalıştırın ve açılan pencereye şu komutu girin:

Kod:
    o 192.168.2.1

• Kullanıcı adı ve şifre istenirse kullanıcı adı admin, şifre ttnet olarak yazın ve Enter'a basın.
  • Şimdi şu komutu girin:

Kod:
    sys ppp on @superonline.com

• Örneğin bu sayede modemi artık superonline ile de kullanabilirsiniz.

ZTE ZXV10 W300 modem gömülü olarak ttnet kullanıcı adı ile gelmekte. Bunu silmek için adım adım:

• Windows'a Telnet istemcisi özelliği eklenmeli. (Programlar kısmında, Windows Özellikleri altından eklenebilir.)
  • Şimdi Başlat menüsünü açıp Telnet yazın. Sonuç çıkmazsa ilk adımı yapamadınız...
  • Telnet'i çalıştırın ve açılan pencereye şu komutu girin:

Kod:
    o 192.168.2.1

• Kullanıcı adı ve şifre istenirse kullanıcı adı admin, şifre ttnet olarak yazın ve Enter'a basın.
  • Şimdi şu komutu girin:

Kod:
    sys ppp on @superonline.com

• Örneğin bu sayede modemi artık superonline ile de kullanabilirsiniz.
Merhaba Recep bey bende de aynı sıkıntı var. Fakat modeli ZTE ZXV10 W300S modeli ttnet limitini bir türlü kaldıramadım. Dediklerinizi yaptım, ama sys ppp on @superonline.com yazınca not found diyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı