Zula 0xc000007b hatası | vcomp140.dll

İşletim sistemi
Windows 10

dwerdy

Femtopat
Technopat kanalındaki Çözüm: 0xc000007b Hatası videosunu izleyerek yapmaya çalıştım fakat olmadı. Raporu da bırakıyorum.

Google Drive

Adsız.png

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 64 Bit LoL veya CS:GO tarzı oyunlar oynarken karşılaşmadım hiç.
Zula'nın kapalı beta zamanından beri oynuyordum şu an zevki çıkmıyor oyunun 10'dan fazla hesaplarıma girip hediyelerini alıp çıkıyorum biraz da oynamak istedi canım ve böyle oldu.

C:\Windows\System32\MSVCRT.DLL C:\Windows\SysWOW64\MSVCRT.DLL C:\Windows\System32\vcomp140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcomp140.dll C:\Windows\System32\D3dx9_43.DLL C:\Windows\SysWOW64\D3dx9_43.DLL

Bunları silip aşağıdakileri kurup tekrar deneyin ve sonucu paylaşın.

Bu hatayı ben de zamanında almıştım. Ondan sonra Zula'yı silip tekrar yükledim oldu çünkü videolarla çözemedim sorunu. Eğer silip yüklersen düzelebilir ama bence Zula'ya bulaşma Minecraft daha iyi :)
Log dosyasını paylaşmış incelemeden cevap sunmuyoruz.

C:\Windows\System32\MSVCRT.DLL C:\Windows\SysWOW64\MSVCRT.DLL C:\Windows\System32\vcomp140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcomp140.dll C:\Windows\System32\D3dx9_43.DLL C:\Windows\SysWOW64\D3dx9_43.DLL

Bunları silip aşağı takileri kurup tekrar deneyin ve sonucu paylaşın.

Log dosyasını paylaşmış incelemeden cevap sunmuyoruz.

İlk defa yapıyorum yanlış yapmak istemiyorum bunun üzerine bir video var mıdır nasıl yapacağım hakkında pek bilgim yok.

MSVCRT.DLL gibi DLL dosyalarını silmeye çalıştığım da yetkilendirme gerekli olduğunu söyleyip yetkilendirmeyi yaptığım zaman da bir uygulama üzerinden açık olduğundan dolayı gerçekleştirelemediğini söylüyor görev yöneticisinden bütün uygulamaları sonlandırdığım halde bir başka uygulama üzerinden açık diyor yani sonsuz döngü gibi ilerliyor en sonunda Discord üzerinden açık olduğunu söyledi :D

asdasd.png

Yeni konular

Geri
Yukarı