Çözüldü Zula 0xc000009a hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
@wanetage %100 oldu denedim tekrar aynı hata fark yok.
İşe yaramadıysa son kez bir şey denetmek istiyorum. C:\Windows\SysWOW64\urlmon.dll bu dosyayı silin. (Her ihtimale karşı masaüstünde bir kopyası olsun.) Sildikten sonra buradan urlmon.dll'yi indirip aynı SysWOW64'e atın. Sonra durumda bir gelişme var mı kontrol edin.

(Dosyayı kendi sistemimden yükledim. Her ne kadar elle DLL dosyası kopyalamak önerilmese de bazı istisna durumlarda denenebilir.)
@wanetage bitince haber veririm.
@wanetage aynı sonucu verdi ne yapmam lazım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-27 001256.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-27 001256.png
    30,8 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
İşe yaramadıysa son kez bir şey denetmek istiyorum. C:\Windows\SysWOW64\urlmon.dll bu dosyayı silin. (Her ihtimale karşı masaüstünde bir kopyası olsun.) Sildikten sonra buradan urlmon.dll'yi indirip aynı SysWOW64'e atın. Sonra durumda bir gelişme var mı kontrol edin.

(Dosyayı kendi sistemimden yükledim. Her ne kadar elle DLL dosyası kopyalamak önerilmese de bazı istisna durumlarda denenebilir.)

Çözüm
@wanetage Dostum çok teşekkür ederim gerçekten, sorunsuz çalışıyor. Senin için yapabileceğim bir şey var mı? (Bir de kendi urlmon.dll dosyamı saklayayım mı masaüstündekini?)
Rica ederim, işe yaramasına sevindim. Bir şey yapmanıza gerek yok. Masaüstündeki dosya da ne olur ne olmaz kalsın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı