Zula 1080x1080 çözünürlük yapınca sol taraf görünmüyor

enesatagun

Decapat
Daha fazla  
Bir videoda gördüm 1080x1080 çözünürlüğü yapmak istedim. Yaptığım zaman bazen sağ bazen sol tarafa kayıyor. Şöyle açıklayayım normal bir çözünürlükte olduğu gibi sol taraftaki can barını göremiyorum ya da sola kayınca sağ alttaki mermi barını. Bu oranı nasıl düzeltebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğim video.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir videoda gördüm 1080x1080 çözünürlüğü yapmak istedim. Yaptığım zaman bazen sağ bazen sol tarafa kayıyor. Şöyle açıklayayım normal bir çözünürlükte olduğu gibi sol taraftaki can barını göremiyorum ya da sola kayınca sağ alttaki mermi barını. Bu oranı nasıl düzeltebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bahsettiğim video.

Hocam 1024x1024 dener misiniz? Belki düzelebilir.

Bahsettiğim video.

1080x1080 demek kusursuz bir kare demek. Monitörün kare değilse boşluklar olması normal.

1080x1080 demek kusursuz bir kare demek. Monitörün kare değilse boşluklar olması normal.

Kullanılan dikdörtgen bir monitör ben sadece ortalamak istiyorum görüntüyü
Hocam 1024x1024 dener misiniz? Belki düzelebilir.

1024x1024 denedım oyunun Config dosyasından yaptım otomatık olarak 1280x1024'e attı
Masaustu cozunurlugumde 1280 1024 alakası olabilir mi?
1024x1024 yapamadım ne yapmam gerek 1080x1080 ortalanırmı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı