Zula 25 TL hesap dizme

Sana bir tavsiye. Tabii uygulamak sana kalmış. Ben zamanında çok Zula'ya para yatırmıştım. Ama artık çok pişmanım. Çünkü artık oyunu para veren kazanıyor. Hele şu +7 olayı falan geldikten sonra. Bence Zula'ya yatırana kadar Steam'e yatır. 2 gün sonra yaz indirimleri başlayacak. 100 lira üzenideki oyunları bile alabilirsin 25 lira ile.

Çok doğru. Aynı şeyi eskiden bende yapıyordum.
Senin dediğine başladım mutlu oldum vallahi.

Facebook'ta eski zula hesabımı gruplarda satarken farkettim, piyasa o kadar yerlerdeki 25 TL'ye 10 tane sınırsız +6 silahı olan hesap satın alabilirsin.

İkinci el hesaplar ne kadar güvenilir bilmiyorum ama çok ucuzlar. Dediğim gibi içi full +5-6 dolu hesapları max. 100 liraya satıyorlar.

Düşebilir. Çoğu oyunlar %90 indirim alıyor.

Hocam ama ben büyük ihtimalle Zula için harcayacağım parayı ama bir şey çıkmaz ise üzülürüm.

Facebook'ta eski Zula hesabımı gruplarda satarken fark ettim, piyasa o kadar yerlerdeki 25 TL'ye 10 tane sınırsız +6 silahı olan hesap satın alabilirsin.

İkinci el hesaplar ne kadar güvenilir bilmiyorum ama çok ucuzlar. Dediğim gibi içi Full +5-6 dolu hesapları Max. 100 liraya satıyorlar.

Hocam link atar mısınız?

Facebook'ta eski Zula hesabımı gruplarda satarken fark ettim, piyasa o kadar yerlerdeki 25 TL'ye 10 tane sınırsız +6 silahı olan hesap satın alabilirsin.

İkinci el hesaplar ne kadar güvenilir bilmiyorum ama çok ucuzlar. Dediğim gibi içi Full +5-6 dolu hesapları Max. 100 liraya satıyorlar.

Hocam link atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bence herkes oyunu bıraktığı için bu fiyata satıyorlar. Ben Kd'si gayet iyi hesabımı satmaya çalıştığımda (üstelik eski bir hesap) bana 10 TL önerdiler. 2016 civarlarında benim hesabımın Kd'sine sahip neredeyse 30 kişi vardı oyunda. Sen düşün yani. Poğaça parasına ikinci el hesap satın alabilirsin.
Bende satmaya çalışırken heyecanlıydım, sonuçta oyunu bıraktım diye pahalıya satar çekilirim diye düşünüyordum. Piyasayı görünce ağzım açık kaldı, dedim boş ver en iyisi hesabın bende kalması. :D

Hocam ama ben büyük ihtimalle Zula için harcayacağım parayı ama bir şey çıkmaz ise üzülürüm.

Hocam link atar mısınız?

Hocam link atar mısınız?

Facebook'a Zula hesap satışı veya ikinci el Zula hesap satışı diye aratıp 10-50k üyeli gruplara katılma isteği atarak görebilirsin. Belki piyasa artmıştır. Bilemiyorum. Katıldığım grupları unuttuğum için link veremem ama öyle aratıp bulmuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı