Zula da +7 basmak için kaç TL lazım?

Hocam en son 1,5 yıl önce Zula oynadım ancak oyunun en güçlü silahı AUG A3 olarak biliyorum. Her neyse Zula para yatırılacak oyun değil. Kesinlikle yatırma. Her şeyi paraya bağladılar, bir yerden sonra sıkmaya başlıyor. Yatıracaksan Türkiye serverinde oynama. Pişman olursun. Harcamanın 500-600 TL arası olacağını düşünüyorum. Basmak için uğraşacağınıza +7 hesap satın alabilir ya da +7 silah satın almanızı öneririm.

Paramı boşa harcamak için kaç TL lazım? (!) :D

Şaka maka harbi yatırma kanka o paraya kitap alsan ya da kitap okumayı sevmiyorsan oyun alsan çok daha mutlu olursun :)

Para yatırmanızı tavsiye etmem öncelikle kısa bir bilgi vereyim.
1) 12TL fullemenize yeter.
2) İlk +7'yi para yatırmadan oynayarak tamamladım.

Kısaca, oynayarak yatırmadan yükseltebilirsiniz. İlla yatıracağım derseniz 12-13 liralık epin alın, gerisini oynayarak tamamlarsınız diye düşünüyorum. Silah olarak da M468'e göre AUG ve MPT daha fazla tercih ediliyor.
Merhaba, 12 TL derken neyden bahsediyorsunuz? 12 TLlik zula altınız mı? Peki bu altın ile neyi fulleyeceğim?

Merhaba, 12 TL derken neden bahsediyorsunuz? 12 TL'lik Zula altınız mı? Peki bu altın ile neyi fulleyeceğim?

12-13 lira civarı Papara ile epin alınabilir ondan bahsediyorum. Direk hiçbir ek çaba sarf etmeden değil dediğim gibi belli bir miktar üzerine oyun oynayarak silahı +7 basabilirsiniz demek istedim. Geçen sezon materyal sezonuydu belki onun için bana denk gelmiştir bazıları imkansız demiş çünkü :). Ama tutup da 600-700 yatırmayı göze aldıysanız onun yerine ben önceki mesajda belirttiğim gibi 7/1 oranına 100 TL'ye hesabımı satabilirim :p.

Sana böyle bir şey sormamış bu oyununda sevenleri var böyle yorum yapcaksanız hiç yapmayın.
Paramı boşa harcamak için kaç TL lazım? (!) :D

şaka maka harbi yatırma kanka o paraya kitap alsan ya da kitap okumayı sevmiyorsan oyun alsan çok daha mutlu olursun :)

Belki seviyordur herkesin sevdiği oyun farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı