Çözüldü Zula dosya erişimi engellendi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AhmetHamza23

Centipat
Daha fazla  
Zulayı açtığımda starting battleye launcher o kısıma atıyor ve alt kısımda bu yazıyor.

Kod:
09:53:09: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game.
09:53:09: [INFO] Blocked loading of file: "C:\Windows\SysWOW64\igdumd32.dll".

Bu hatayı nasıl çözerim?

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\igdumd32.dll dosya yolundaki DLL dosyası Intel HD Graphics ile gelir. Lütfen ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin. Yine olmazsa DDU ile Intel sürücünüzü kaldırın ve sonra tekrar kurun.
C:\Windows\SysWOW64\igdumd32.dll dosya yolundaki DLL dosyası Intel HD Graphics ile gelir. Lütfen ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin. Yine olmazsa DDU ile Intel sürücünüzü kaldırın ve sonra tekrar kurun.

Çözüm
Sürücüsü güncel bir de silip deneyeyim.

Sürücüsü güncel bir de silip deneyeyim.

Evet DDU ile kaldırın ve sonra da güncel sürücü kurun. Bu arada sürücü güncellemek için Driver Booster vb. uygulamalar kullanmıyorsunuz değil mi?

Sorunu çözdüm sürücüsünü güncellemeden bi' öncekine aldım çözüldü.
Yani dediğim gibi grafik sürücüsü sorunuymuş. Peki iyi oyunlar, sorun yaşadıkça beni etiketleyebilirsiniz. :)

Sorunu çözdüm sürücüsünü güncellemeden bi öncekine aldım çözüldü.
Sorunun bu biçimde bir çözümü çok başarılı Burnout Paradise Remastered oyununda aynı hatayı alıyordum 1 önceki sürümün sürücüsünü kurdum oyun çökmedi aynı şeyleri uyguladıktan sonra sizi konumda etiketleyeceğim bu öneriyi bana sunduğunuz için çok teşekkürler benimde kronik driver sorunumu çözmüş olduğunuz için her daim var olun. :) (Mutluluktan hüngür hüngür ufaktan ağladığımı belirtmek isterim. :D)

Yeni konular

Geri
Yukarı