Çözüldü Zula entegre grafiği kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emie

Hectopat
Makaleler
1
i5 5200U işlemci ve GT 840M ekran kartı var laptopta. Diğer oyunlarda bir sıkıntı yok ancak Zula'yı bir türlü NVIDIA ile çalıştırmayı başaramadım. Entegre grafik: HD Graphics 5500

Çözüm
Aşırı eski rehber atmışsınız. O kadar uğraşmaya gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
i5 5200U işlemci ve GT 840M ekran kartı var laptopta. Diğer oyunlarda bir sıkıntı yok ancak Zula'yı bir türlü NVIDIA ile çalıştırmayı başaramadım. Entegre grafik: HD Graphics 5500.

NVIDIA denetim masasına girip 3D ayarlarına tıklayın oradan program ayarlarından seçin ve yüksek performanslı NVIDIA işlemcisini seçip uygula deyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Sizinki de doğru ve daha pratik kabul ediyorum. Ama bilen biri için benim attığım rehber hiç yabancı değil. Ben yıllardır tüm cihazlarımda ayarlamayı NVIDIA denetim masası üzerinden yapıyorum.

Çok özür dilerim konuda bahsetmeyi unutmuşum. Zaten dediğiniz ayarları yaptım.
1ss.JPG
2ss.JPG

Geri
Yukarı