Zula hala oynanır mı?

Geçen gün girdim adamda quantum susturucu var havaya sıktığı 10 merminin 9'ü değiyor. Ayrıca bir mermi 40 vuruyor :)
Oyun aşırı üzücü durumda ya. Bir de yalandan artık oyun p2w değil diyip ZP'li yapmışlardı silahları :D Bileği olan değil parası olan kazanıyor. Berbat bir oyun. Arkadaşlarla eğlenceli falan da olmuyor bana göre. Gidip arkadaşımla ateş ve su oynarım 100 basar ona.

Dayı güzeldi 2015-2016 da öyle deme.
Zula çıktığı zamandan beri P2W.

Oyun aşırı üzücü durumda ya. Bir de yalandan artık oyun p2w değil diyip ZP'li yapmışlardı silahları :D Bileği olan değil parası olan kazanıyor. Berbat bir oyun. Arkadaşlarla eğlenceli falan da olmuyor bana göre. Gidip arkadaşımla ateş ve su oynarım 100 basar ona.

Zula çıktığı zamandan beri P2W.
Abi şimdi orda bı durun ben nasıl öldürüyorum her defasında şans desem herzaman mi olcak tabi CS ye değişmem de zulayi

Abi şimdi orada bir durun ben nasıl öldürüyorum her defasında şans desem her zaman mi olacak tabii CS'ye değişmem de Zula'yi.

Oyun şu an çok bedava hediye veriyor 5 aydır oynadığım hesapta kabus AUG altın susturucu. Deagle da transform desen ve +6 var.

Valorant falan oynarım daha eğlenceli. Zula kalmadı hocam. Gerçi bu CS:GO gibi değil, kalmadı değil, en baştan çöptü zaten bu oyun. +8 gelmiş geçen bir konuda demişti. Haritaları CS'den, P2W sistemi Wolfteam'den, + özelliğini Metin 2'den çalmış bir oyundan bir beklentiniz olamaz.

Bu arada hadi eskiden yine anlardım diyorlardı yok CS:GO paralı para veremiyorum mecbur Zula. E CS bedava oldu?
Hocam CS Seçkin oynuyorum ancak CS'nin bedava hali bence çok oynanabilir değil. Eğer iyi oyuncuysanız(mesela ben değilim) FACEIT bakabilirsiniz o kadar.

CS go seçkin özelliği ne neler geliyor ve alınır mi
Sadece diğer seçkin oyuncularla eşleşiyorsunuz. Eşya düşürmeleri kazanabiliyorsunuz. Eğer güven faktörünüz fena değilse hile veya toxic oyuncuyla karşılaşmıyorsunuz. Yani şahsen ben çok çok nadir denk geliyorum ancak her maçına toxic geldiğini söyleyen yine seçkin üyesi arkadaşım da var.

Yani eğer CS oynamayı seviyorsanız alınır başka türlü almayın çünkü 250₺ fiyatı var.

Geri
Yukarı