Zula için +150 FPS alacak sistem önerisi

6000 TLYE PC

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar bugün size bir sorum var. Ben maalasef Zula oynayan biriyim ve PC'ye ihtiyacım var. Bana akıcı bir şekilde 200 FPS alacak bir bilgisayar önerebilir misiniz? Bütçe konusunda ise Zula'yı bildiğim kadarıyla düşük donanımlar bile açabiliyor diye biliyorum. Zula +150 FPS alacak bilgisayar önerebilir misiniz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar bugün size bir sorum var ben maalesef Zula oynayan biriyim ve PC'ye ihtiyacım var bana akıcı bir şekilde 200 FPS alacak bir bilgisayar önerebilir misiniz? Bütçe konusunda ise Zula'yı bilgidiğim kadarıyla düşük donanımlar bile açabiliryor diye biliyorum. Zula +150 FPS Alıcak bilgisayar önerebilir misiniz?

Bütçe belirtinki ona göre önerelim.

Stok gelince 1650 Super alabilir.

Selam arkadaşlar bugün size bir sorum var. Ben maalasef Zula oynayan biriyim ve PC'ye ihtiyacım var. Bana akıcı bir şekilde 200 FPS alacak bir bilgisayar önerebilir misiniz? Bütçe konusunda ise Zula'yı bildiğim kadarıyla düşük donanımlar bile açabiliyor diye biliyorum. Zula +150 FPS alacak bilgisayar önerebilir misiniz?

RTX3090 Ryzen 5000 işlemci 64 GB RAM.

2 Adet:

144 Hz Monitör:

Toplam: 6138 TL

Bu sistemi alıp stok sorunu çözülünce de GTX 16 serisi bir ekran kartı alırsın on numara olur. Parçaları farklı sitelerden alıp bilen birine birleştirtebilirsin. 50-100 TL ister bir bilgisayarcıya birleştirirsen.

Geri
Yukarı