Zula kartımdan fazladan para çekti

Elmas aykut

Hectopat
Daha fazla  
Bugün 40TL'ye Zula'nın içerisinden 30k za aldım. Fiyatı 40TL idi. Az önce Steam'den oyun beğendim kalan 10 liraya bir baktım ki kartta para bırakmamış. Zula destek yazdım ama sadece kendi sorularını cevaplamışlar. Ama fazladan para çekilmesiyle ilgili bir soruyu yanıtlamamışlar. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün 40TL'ye Zula'nın içerisinden 30k za aldım. Fiyatı 40TL idi. Az önce Steam'den oyun beğendim kalan 10 liraya bir baktım ki kartta para bırakmamış. Zula destek yazdım ama sadece kendi sorularını cevaplamışlar. Ama fazladan para çekilmesiyle ilgili bir soruyu yanıtlamamışlar. Ne yapabilirim?

Destekten mesaj bekle zaten 1 saatte bakmazlar birkaç gün sürebilir. (Tahmin ediyorum bu arada diğer yerlerde böyle zulada böyle olmayabilir)

Öncelikle kaç TL yatırdın karta?

Öncelikle kaç TL yatırdın karta?
52Tl vardı.
Gülenler neye güldü söylesinde bende güleyim.

Şöyle yapalım. Zula Destek'e gir ödeme problemleri kısmını seç, habersiz yaz orada habersiz ödeme olacak oradan yanıt bulamazsanız destek talebi açmanız gerekiyor.

Yanlış hatırlamıyorsam komisyon gibi bir şey için çekmiş olabilir. Şu an kartında hiç para yok mu?
3tl kalmış.
Şöyle yapalım. Zula Destek'e gir ödeme problemleri kısmını seç, habersiz yaz orada habersiz ödeme olacak oradan yanıt bulamazsanız destek talebi açmanız gerekiyor.
Destek talebi nasıl açılıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı