Çözüldü Zula oynarken görüntü bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Felix98

Decapat
Daha fazla  
Fotoğraftaki gibi her yer bozuluyor.

Dosya Ekleri

• Zula 2022-05-21 13-19-46.jpg
    Zula 2022-05-21 13-19-46.jpg
    142,8 KB · Görüntüleme: 108
Çözüm
Hocam sürücü problemi gibi duruyor, artifact olsa böyle olmazdı. DDU ile mevcut sürücüyü silip kesinlikle driver booster tarzı programları kullanmadan el ile ekran kartınıza uygun sürücüyü bulup kurun.
Sadece Zula'da mı oluyor bu?
Hayır her oyunda oluyor
Grafik kartınız oyundayken yüksek sıcaklıklara ulaşıyorsa grafikleri düzgün işleyemediğinden dolayı çiziyor gibi gözüküyor olabilir. HD Graphics 530 kullandığım zamanlarda böyle yapıyordu. Macun ve içini temizlemek geçici çözüm, donanımsal bir sorun ise ekran kartınızı değiştirin.

Win 10'da aynı ekran kartı ile her oyunu sıkıntısız oynuyordum ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.
Ekran kartının marka modelini yaz driver yüklemende yardımcı olayım driver kurulu değise kaynaklanır aynısını bende yaşadım driverden sonra bir sıkıntı kalmadı.
Amd hd 3450 win 8.1 driverini bulamıyorum.

Hocam sürücü problemi gibi duruyor, artifact olsa böyle olmazdı. DDU ile mevcut sürücüyü silip kesinlikle Driver Booster tarzı programları kullanmadan el ile ekran kartınıza uygun sürücüyü bulup kurun.

Driver Booster neden önermiyorsunuz? Normal kullanımda sürücüleri bununla güncelliyorum zararı mı oluyor?

Driver Booster neden önermiyorsunuz? Normal kullanımda sürücüleri bununla güncelliyorum zararı mı oluyor?

Hocam güvenilir değil. Virüsüydü, izinsiz yüklenen üçüncü parti uygulamasıydı, yanlış kurma ihtimaliydi falan gerek yok öyle şeylere. Formattan sonra güzelce sitelerinden tek tek indirip kurulmalı.

Geri
Yukarı