Zula Oynayan Var mı?

Hiç oynamadım ama Çannakkale ile ilgili bir şey varmış ve Çanakkale Türküsü çalıyormuş. Türküyü kendisi de bir şeyler katarak çalan kişiden izinsiz olarak kullanmışlar sanırım. Bu videonun yorumlarından sahibinin verdiği cevaptan bunu anlıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç oynamadım ama Çannakkale ile ilgili bir şey varmış ve Çanakkale Türküsü çalıyormuş. Türküyü kendisi de bir şeyler katarak çalan kişiden izinsiz olarak kullanmışlar sanırım. Bu videonun yorumlarından sahibinin verdiği cevaptan bunu anlıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynen aynısı var.

Buradan eleştirimi yapmak isterim ki belki görürler. Avrupa sunucularında ki marketlerde ''sınırsız'' silah seçeneği ve oyun içi tüm ekipmanları oyun parasıyla alırken, canım Türkiye'min sunucularında ise herşey gerçek para ile alınıp kiralama sistemi ile yürütülüyor. 1 silahı en fazla 30 günlük alabiliyorsunuz. Nakit çekmek zaten başlıca bir hakaret. 3.200 oyun parası türk lirası ile 5.90 lira ediyor. Yani düşünün Türk lirasının bile zulanın sanal parası karşısında değeri yok. KDV hariç tabi, birde çekilen nakitte KDV'yi size bindiriyorlar. Eyy zula ekibi avrupa ayağı yalamayı bırak diyor ve yorumumu burada bitiriyorum vesselam.

Hocam yıllar önce safranbolu haritası vardı zula'da, ne yazık ki CS çalıp de_dust2'yi yaptı. :ROFL:

Ben de jubilemi yapmaya karar verdim zaten CS:GO çakması olduğu için bırakıyorum.
Aynen Gaziantep haritasi, CsGo İnferno njun aynısı sadece dış giydirmeler değişik,
Bir Tanede Dust2 nin çakması varrdı aklıma gelmedi gelince yazarım.
Onun Dışında Çanakkale Haritası biraz özgün olmuş gibi...
oyunda grafik kalitesi düşük umarım iyileştirebilirler..
Bende 1 haftadır oynuyor-dum.

Geri
Yukarı