Zula smurf kasmak ban sebebi mi?

Çok iyi oynarsanız banlıyor. Art arda 3 ace attım diye karşı takım reportladı ve 1 hafta sonra ban yedim.
Hocam nasıl oldu o. Benimde çok iyi oynadığım çok zaman oldu 5 civarı falan uyarı verip KD oranına işlememişti sonucu. Hatta bir keresinde hiç ölmeden 43 kill alıp tam öldükten sonra maç bitmişti ama ban yememiştim. Gerçi uzun zamandır pek oynamıyorum, değişmiş olabilir.
2060 yılına kadar.
Geçmiş olsun hocam.

Hocam nasıl oldu o. Benimde çok iyi oynadığım çok zaman oldu 5 civarı falan uyarı verip KD oranına işlememişti sonucu. Hatta bir keresinde hiç ölmeden 43 kill alıp tam öldükten sonra maç bitmişti ama ban yememiştim. Gerçi uzun zamandır pek oynamıyorum, değişmiş olabilir.

Geçmiş olsun hocam.
Sadece hesapta 2 maç atıp çıktım, bir problem olur mu?

Hocam sorun olacağını sanmıyorum. Benim 2 tane hesap vardı, 2. olanda baya oynadığım oldu uzun zamandır girmedim ama hala duruyordur diye düşünüyorum. Ama şey olabilir en son onaylanmış hesap olayı falan gelmişti. O gelmeden önce ben zaten oyunu salmıştım, pek girmiyordum. O zamanlar sıkıntı yoktu, bende olmamıştı. Açıkçası Zula'nın bu kadar önemseyeceğini düşünmüyorum, ama yinede doğrulanmış hesap olayının neden geldiğini/ne işe yaradığını biliyorsanız( ben tam bilmiyorum) ona göre devam edebilir yada bilmiyorsanız kısa bir araştırmayla devam edebilirsiniz diye düşünüyorum.
Not: İsterseniz yarın kontrol edebilirim.

Hile açıp çok iyi oynadım banlandım diyen yaşça küçük akli sorunlu kişilerden değilsen istediğin kadar hesap açıp istediğini kasabilirsin.

Geri
Yukarı