Zula tarzı Online oyun yapmak istiyorum

Daha fazla  
Merhabalar. Ben Zula tarzı Online MMOFPS oyunu yapmak istiyorum. Harita tasarımlarıyla ilgili bilgim var, SketchUp tarzı uygulamalarla aram iyi. Oyunda market sistemi, silahlara skin takma, özelleştirme tarzı özellikler olacak. Ana lobi vs tasarımlar olacak. Mümkünse kayıt olma/giriş yapma sistemi olacak. Oyun motoru fark etmez, ancak oyun motorları ve kullanımları hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ben Zula tarzı Online MMOFPS oyunu yapmak istiyorum. Harita tasarımlarıyla ilgili bilgim var, SketchUp tarzı uygulamalarla aram iyi. Oyunda market sistemi, silahlara skin takma, özelleştirme tarzı özellikler olacak. Ana lobi vs tasarımlar olacak. Mümkünse kayıt olma/giriş yapma sistemi olacak. Oyun motoru fark etmez, ancak oyun motorları ve kullanımları hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Teşekkürler.

Kolay iş değil bu. Hatta tek başına yapman yıllar sürer.

Zula gibi bir oyun yaparsanız kimse oynamaz maalesef. Zula'yı örnek almamanızı öneriyorum. Nasıl yapıldığı konular ile pek bir bilgim yok. Sadece öneri sunmak istedim P2W yapmazsanız oynarım.

Çöp tarzı oyunmu bence CS:GO gibi bir oyun yap.
CS:GO gibi bir oyun yapmak olduk ca zor çünkü mekanikleri çok değişik. ve bunu yapmasını imkansız buluyorum en azından Zula'yı elinde sonunda yapar basit oyun sadece ateş et para ver başka birşey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı