Çözüldü Zula texture hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Qwelty

Centipat
Daha fazla  
RAM
6 GB
Ekran kartı
ATI Radeon HD 4300/4500 Series
Anakart
Foxconn 2ABF 3.10
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-3220 CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz
Zula'yı can sıkıntısından oynamak için girmiştim ancak bir şeyler oluyordu textureler bozuktu. Kaç aydır düzeltemedim sildim yükledim ancak bir şey değişmedi. Çözümünü bilen varsa cevaplarsa sevinirim iyi günler.

Texture'lar nasıl bozuldu? Ekran görüntüsü falan atabilir misiniz?

Texture'lar nasıl bozuldu? Ekran görüntüsü falan atabilir misiniz?

Ekran görüntüsü atmaya çalıştığımda siyah ekran geliyor nasıl bozulduğuna gelirsek bilgisayarımı formatlamak durumunda kaldım sonra da böyle oldu driverlardan şüphelendim ama ekran kartıma uygun bir driver bulamadım birçok aracı indirdim driver ile alakalı ancak gene aynı.
Belki çözünürlükle alakası olabilir.

Maalesef değil denedim.
Oyunun kendisinden alakalı olabileceğini düşünüyorum. Sanal belleği yükseltin. Belki HDD yavaş olduğundan dolayı olabilir.

HDD yok bilgisayarımda SSD var sanal belleği nasıl yükseltebilirim?

Ekran görüntüsü atmaya çalıştığımda siyah ekran geliyor nasıl bozulduğuna gelirsek bilgisayarımı formatlamak durumunda kaldım sonra da böyle oldu driverlardan şüphelendim ama ekran kartıma uygun bir driver bulamadım birçok aracı indirdim driver ile alakalı ancak gene aynı.

Driver yüklemediğiniz için oluyordur. Ekran kartı modelinizi söyler misiniz?

Biraz geç cevap verdim üzgünüm işlerimi halletmem lazımdı AMD 4300/4500 series driverını hiçbir yerde bulamadım.

Cihazınız laptop mu masaüstü mü? DxDiag yazıp ekran kısmını seçip orayı ekran görüntüsü atar mısınız?

Cihazınız laptop mu masaüstü mü? DxDiag yazıp ekran kısmını seçip orayı ekran görüntüsü atar mısınız?

Masa üstü.

1652622106682.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı