Zula vs CS:GO

CS:GO hileden dolayı 2 sene önce bıraktım, Zula oynayan insanın kendisine saygısı yoktur yada 10 yaşında ufak bir kardeşimizdir.

Zula'dan başlıyalım.
İlk öncelikle P2W olması 1 puan kırıyor 10/9, maplerini çoğu farklı FPS oyunlarından kopyalaması bir de üstüne o maplere 2 edit yapıp bizim mapimiz demesi 2 puan kırıyor 10/7, parayla silah alsak bile süresiz oynayamıyorsunuz bu da 2 puan kırar fikrimce 10/5, silah skinleri üstüne uğraşılmamış neredeyse bundan puan kırmıyorum, oyun mekanikleri zaten berbat ötesi 2 puan kırıyorum 10/3. normalde ben bu oyunun tüm eksiklerini sayıp 10/0 bile yapardım fakat CS:GO'ya geçmek istiyorum.

CS:GO
Bana göre şu oyunun tek eksiği, rakip oyunların oyuncu olarak öne geçince güncelleme getirmesi ve bariz bir şekilde hile. Onun dışında oyun mekanikleri, skinler, mapler, gelişmiş topluluk sunucuarı, oyunculara özel atölye seçeneği, oyuna gelen her skinin oyuncular tarafından seçilmesi, paranın değil de refleksin konuşması, yılların tecrübesi, e-spor desteği vs. vs. Yani kısacası say say bitmez, her şekilde, her zaman, her yerde CS:GO

Geri
Yukarı