Zula'da Aimimi Nasıl Geliştiririm?

Ben oyunun bu derece P2W olduğunu bilmiyordum bu arada. Bence bırak kardeş sen bu oyunu aim geliştirmekle uğraşma.
Oyundaki başlangıçta verilen ana silah olarak örneğin AK-47 (ismi böyle değildir ama örnek) 5 vuruşta adamı öldüremiyor. Oyuna binlerce lira basan birinin tabancası bacaktan tek vuruşta öldürüyor. Oyunda parayla satılan daha az sekme gibi geliştirmeler mevcut. Çok saçma cidden ucuz falanda değil binlerce onbinlerce lira. MMOFPS yapmışlar adamlar. :D

MMORPG türünde bir oyun olsa P2W olmasını anlar ve hiç laf atmam ancak bu bir FPS ve rekabetçi bir oyun. Rekabetçi bir oyunda para ile öne geçmemek lazım. MMORPG bir oyunda para ile öne geçmeyi sonuna kadar desteklerim eğer parasız geçte olsa yapabilirsen aynı şeyleri. Ancak bir FPS oyununda geç yapabilecek olsan bile olmaz hiç bir şekilde.

Arkadaşlar Zula da aimbotz haritaları yok. Acaba CS:GO'da aimbotz haritalarında alıştırma yapsam işe yarar mı? Bunu test eden var mı acaba?

Kankam eğer para yatırmicaksan sakın Zula oynama çünkü oyunda silahlara (+) basma sistemi olduğu için adaletsizlik oluyor acemi serverinde +6 silah var eğer para yatırmicaksan Valorant ya da CS:GO gibi oyunlar oyna ama illa Zula diyorsan ya acemi serverinde geliştircen ya da Valorant'ın aim mantığı zulanınkine yakın az da olsa bir fayda sağlar.

CS:GO ile Zula çok farklı oyunlar. CS:GO bir işe yaramaz.
Hocam nasıl işe yaramaz. Herhangi bir FPS oyununda belli bir seviyeye geldiyseniz diğer FPS oyunlarında da belirli bir noktada oynarsınız. Mesela sadece CS-GO oynayan profesyonel oyuncular valorantı oynayınca silverdan mı başladı? Hayır. Tabi ki bu 3 oyunu karşılaştırmıyorum. Ama crosshair placement diye bir şey var. O oyuncu bir oyunda crosshair placement'da ustalaşırsa diğer FPS oyunlarında da aimini nereye koyacağını bilir. Ve buda onu rakiplerinden 1-0 önde başlatır.

Aimlab pek detaylı değil ama kovaak gayet iyi sıkıntısı 18 lira.
Aimlab nasıl 18 lira. Aimlab ücretsiz bir uygulama.

Öncelikle merhabalar ama ben sizin gibi düşünmüyorum Zula oyunu dediğiniz gibi tam olarak P2W değil ha tabii ki parayla birçok item, + satın alabilirsiniz ama emin olun aim geliştirme bu oyunda var eğer aim geliştirmek istiyorsan Zula oynayan forzaa YouTube'ırını size tavsiye ederim ama tabii ki Zula da hatlı bir oyun ama o kadar da ezilecek kadar değil bence kendinizi geliştirerek çok iyi oynayabilirsiniz hem bu arada siz Zula da klan maçına girseniz veletler mi oynuyor yoksa Pro'lar mı oynuyo anlarsınız. Teşekkürler.

Arkadaşlar Zula da aimbotz haritaları yok. Acaba CS:GO'da aimbotz haritalarında alıştırma yapsam işe yarar mı? Bunu test eden var mı acaba?
Yapacağınız zulada aim geliştirme olarak seviyeniz yetiyorsa pro serverlara girmek ve karşılıklı taraşmak yerine "Tap" deneyin.

Geri
Yukarı