Zula'da Aimimi Nasıl Geliştiririm?

Oyuna hiçbir şekilde para yatırmanıza gerek yok. 12 sayfa yazının %95'i kendini komik sananların veya hayatı boyunca oynamadığı oyunu sadece üç beş kişiden duyduğu söylentilerle yorumlayan tiplerle dolmuş.
Oyun eskiden nasıldır bilmem umrumda da değil, önemli olan şu anki halidir.
Hiçbir şekilde para yatırmadan meta silahları rahatlıkla yükseltebildim. Oyun size Zula Parası/Zula altını kazanmanız için birçok yol sunuyor zaten. (Valorant'ta kazanılamayan coinler var ve kimse itiraz etmiyor)
Zula Parası kazanmak için rekabetçi girebilir veya ölüm maçı hızlı lobi girebilirsiniz.
Zula altını kazanmak istersenizse buyrun bileğine güvenen kişiler 😉, ÖTS girebilirsiniz.
Oyuna para yatırmadan sadece oynayarak gelişebilirsiniz. Edit Ben
Ayrıca boş konuşanların "tepme azaltıcı" dediği ekstra ZP ile de alınabiliyor.
Silaha artı basma meselesine gelecek olursak oyun artık istemeyeceğiniz kadar materyali/şans artırıcıyı ücretsiz sunuyor.
Siz sadece kendinizi mizahşör sanmaya çalışıyorsunuz, çalışmayın. Olmuyor 😉.
tenor (1).gif

Oyuna hiçbir şekilde para yatırmanıza gerek yok. 12 sayfa yazının %95'i kendini komik sananların veya hayatı boyunca oynamadığı oyunu sadece üç beş kişiden duyduğu söylentilerle yorumlayan tiplerle dolmuş.
Oyun eskiden nasıldır bilmem umrumda da değil, önemli olan şu anki halidir.
Hiçbir şekilde para yatırmadan meta silahları rahatlıkla yükseltebildim. Oyun size Zula Parası/Zula altını kazanmanız için birçok yol sunuyor zaten. (Valorant'ta kazanılamayan coinler var ve kimse itiraz etmiyor)
Zula parası kazanmak için rekabetçi girebilir veya ölüm maçı hızlı lobi girebilirsiniz.
Zula altını kazanmak istersenizse buyurun bileğine güvenen kişiler 😉, öts girebilirsiniz.
Oyuna para yatırmadan sadece oynayarak gelişebilirsiniz. Edit ben.
Ayrıca boş konuşanların "tepme azaltıcı" dediği ekstra zp ile de alınabiliyor.
Silaha artı basma meselesine gelecek olursak oyun artık istemeyeceğiniz kadar materyali/şans artırıcıyı ücretsiz sunuyor.
Siz sadece kendinizi mizahşör sanmaya çalışıyorsunuz, çalışmayın. Olmuyor 😉.

Oyunda evet para yatırmadan oynayabilirsin ama aslında gerçekten P2W şimdi bilmeden konuşma deme oyunu önceden bilgisayarım kötü olduğu için uzun yıllar oynadım tepme azaltıcı zp ile alınıyor evet ama bu da biraz P2W sayılır oyunda bir silahın tepmesini azaltmak için ona yine bir şey ödüyoruz evet bu gerçek bir para birimi değil ama bir Valorant CS:GO gibi bir oyunda bence oyunun para birimi ile silah iyileştirmesi yapılmamalı ve Valorant da VP sadece desen alınıyor.

Şimdi de konuyu açan için bir şey söylemek istiyorum(bu arada oynamayın falan demiyorum P2W olsa da yine de biraz iyi bir oyun) CS:GO ve Zula'nın mekanikleri farklı yanılmıyorsam Valorant'ta öyle o yüzden botlarla alıştırma yapabilirsiniz ama CS:GO haritalarında oynamak size yararlı olmaz bence hatta CS:GO mekaniklerine alışırsanız Zula'nın mekanikler farklı gelebilir mesela ben CS:GO oynadıktan sonra Valorant oynasam biraz zorlanıyorum oyunda Crosshair ve hassasiyet de önemli bana göre onu kendinize göre ayarlamanızı tavsiye ederim (bundan sonrası aim ile alakalı değildir sadece size birkaç bilgi vermek istedim) oyunda eğer başka silahlarla oynamak istiyorsanız arada bir canlı yayınlarda önceden silahlar veriyorlardı(ama 1 günlük oluyordu yanlış hatırlamıyorsam oyuna girmeyeli bayağı oldu) ama Zula'nın kendi kanalı başka bir kanala bakmayın yoksa hesabınızın çalınma ihtimali var umarım işinize yarar (son olarak telefon doğrulaması ile en son ayda bir size materyal kasası veriyordu bunlarla silahınıza + basabilirsiniz).

Yeni konular

Geri
Yukarı