Zula'ya girerken KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE hatası

İşletim sistemi
Windows 11
ASUS X550VX laptopumda Zula'ya girerken hesap yazdığım anda (Windows 11 Insider kullandığım için yeşil) mavi ekran veriyor. Windows 10 kullanırken de oyunu oynarken bir süre sonra direk bilgisayarın fişi çekilmiş gibi kapanıyordu. Şimdi ise mavi ekran veriyor ve bu iki sorunda başka hiçbir oyunda olmuyor. Kernel Security Check Failure şeklinde. Bunun çözümü nedir? Bilen eden ya da sorunu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dökümleri paylaşınız.

Özelliklere girip oyunun başlama kısmını Windows 7 yap.
Bi defa aynısını denesim bi defa girebildim sadece oyunu ama ikinci girişimde olmadı.
Dökümleri paylaşınız.
Şu anda bilgisayarda olmadığımdan paylaşamıyorum geçtiğim zaman oaylaşacağım
İçinde sadece birkaç tane var onlarda Zula'dan kaynaklı olanlar olsa gerek.
ASUS X550VX laptopumda Zula'ya girerken hesap yazdığım anda (Windows 11 Insider kullandığım için yeşil) mavi ekran veriyor. Windows 10 kullanırken de oyunu oynarken bir süre sonra direk bilgisayarın fişi çekilmiş gibi kapanıyordu. Şimdi ise mavi ekran veriyor ve bu iki sorunda başka hiçbir oyunda olmuyor. Kernel Security Check Failure şeklinde. Bunun çözümü nedir? Bilen eden ya da sorunu yaşayan var mı?

Bu arada burada bahsetmeyi unutmuşum mavi ekranda 100% de kalıyor kendim bilgisayarın düğmesine basıp kapatıyorum.

Son düzenleme:
Şuradaki rehberi takip ederek silmeyi deneyin.

Şuradaki rehberi takip ederek silmeyi deneyin.

Eksiksiz denedim ama sorun hala devam ediyor.

En son olan 2 hatanın dosyası.
Son olarak şunu deneyebilir misiniz? Yeni dökümleri paylaşın bir de.

Bu dosya ile BattlEye'ı sildikten sonra oyunu açınca BattlEye'ı tekrar yükledi ve yüklendiği gibi yine mavi ekran verdi sorunun BattlEye ile alakalı olduğu kesin anladığım kadarıyla ama çözümü nasıl bir türlü anlayamadım antivirus vs. neden olabilir mi acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı