Zup 8 ile kart düşürme

Stoneber

Decapat
Daha fazla  
Steam üzerinden kart düşürmek için Zup 8 oyununu aldım ancak kart düşürme programı Idle Master benim bilgisayarımda nedensizce çalışmadı ben de bir şey soracağım gece boyu AFK bıraksam kart düşer mi yoksa oynamam mı gerekiyor?

Steam üzerinden kart düşürmek için Zup 8 oyununu aldım ancak kart düşürme programı Idle Master benim bilgisayarımda nedensizce çalışmadı ben de bir şey soracağım gece boyu AFK bıraksam kart düşer mi yoksa oynamam mı gerekiyor?

Idle Master ile yaklaşık 4,2 saat AFK kalırsanız 3 tane kart düşürebilirsiniz.

Steam hesabınızı leveli varsa (5 dolar harcama limitini geçtiyseniz) Kart düşmesi gerekiyor.
Kart düşüreceğiniz oyuna girmenize gerek yok , yapmanız gereken tek şey idle master'ı açıp afk bırakmak bu kadar.

Oyunu oynamana gerek yok 1 gece beklet eğer kart düşmezse mobildeki idle Daddy uygulamasını
kullanabilirsiniz ben bununla işlem yapıyorum telefon kapansa bile kart düşürüyor uygulama kapanmadığı sürece.

Steam hesabınızı leveli varsa (5 dolar harcama limitini geçtiyseniz) Kart düşmesi gerekiyor.
Kart düşüreceğiniz oyuna girmenize gerek yok , yapmanız gereken tek şey idle master'ı açıp afk bırakmak bu kadar.
Son olarak sanırım bir şey daha var kart düşüreceğiniz oyunu minimum 2 saat oynamanız gerekiyor. Steam idle master ı afk bırakın o 2 saat kasar zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı