Zxhn H168a modem hızlandırılabilir mi?

cottopat

Attopat
Daha fazla  
Bağlantıyı hızlandıracak bir ayar önerir misiniz kullananlar varsa?

gençler durdum durdum düşündüm bu leptop boşuna durmasın bari oyun indirim dedim ama indireceğim oyunlarda max 50gb 60gb hatta 70gb şimdi ben bunları indirmeye çalışınca 20 gün kaldı 10 gün kaldı diyor sonra 2 saat kaldı diyor değişiyor kafayı yemiş bana bir ayar önerin öyle bir ayar olsun ki anında şıp diye insin ben bile şaşırayım

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    33,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Para herşeyi hızlandırır.İnternet abonelik hızınız ne kadar?
ttnet 24 megabit limitsiz aylık 108 tl

16 kullanıyorduk müşteri hizmetini aradık yükseltmek istiyoruz dedik 24'e yükseltebiliriz dediler kaç para dedik ozaman 103 ödüyorduk 108 olarak faturanıza yansır dediler onayladık biraz hız farkı var ama indirmelerde daha iyi olabilir belki modemde bir ayarı vardır illaki diye düşünüyorum

İnternet hızını bilgisayardan telefondan test et bu hıza ulaşabiliyormusun ve oyunu indirdiğin platform hangisi.

Dostum ilk indirmeye başladığında yavaş yavaş düşer o sonra belli bir stabile oturur 2 gunle açar 20 dakikaya iner mesela 10 sn sonra değişir tabii ve indirdiğin konum önemli şimdi gidip turbobit üstünden bir şey indirmeye çalışıyorsan site zaten sana 100 KB veriyor 200 KB veriyor 1000 Mbit'te netin olsa fark etmez indirme yaparken gdrive Yandex mega falan tercih et.

Korsan :D

Epic'den de indiriyorum ücretsiz oyunları ama uzun sürüyor bayağı.

Saniyede kac MB ile indiriyorsun Epic'ten ortalama 2.4 MB 2.5 MB ile indiriyorsa normal.

Dostum ilk indirmeye başladığında yavaş yavaş düşer o sonra belli bir stabile oturur 2 gunle açar 20 dakikaya iner mesela 10 sn sonra değişir tabii ve indirdiğin konum önemli şimdi gidip turbobit üstünden bir şey indirmeye çalışıyorsan site zaten sana 100 KB veriyor 200 KB veriyor 1000 Mbit'te netin olsa fark etmez indirme yaparken gdrive Yandex mega falan tercih et.

Saniyede kac MB ile indiriyorsun Epic'ten ortalama 2.4 MB 2.5 MB ile indiriyorsa normal.

24 Mbps internetle ortalama 2,9 - 3 MB indirir

Yeni konular

Geri
Yukarı