ZyXEL 11AX DX3200 modem alınır mı?

Teşekkür ederim hocam da her an herşeyi yapabilirim Tenda bile alabilirim çok kararsız kaldım.
Hocam bendeki Tenda'nın en sevmediğim özelliği USB ile Print Server ayarlayamıyorum, o benim canımı sıkıyor çünkü ben önceki modemimde direkt internete veriyordum oluyordu. Keenetic'de var mı bilmiyorum.

Hocam bendeki Tenda'nın en sevmediğim özelliği USB ile Print Server ayarlayamıyorum, o benim canımı sıkıyor çünkü ben önceki modemimde direkt internete veriyordum oluyordu. Keenetic'de var mı bilmiyorum.
Hocam ben öyle şeylerle çok uğraşmıyorum. Zaten eve geliyorum 2 saat anca bilgisayar başında duruyorum. O tarz şeyler çok önemli değil açıkçası.

Keenetic iyidir, hayırlı olsun şimdiden. Ben de Keenetic alacaktım da, çok küçük modem,
PnP switch gibi :D
Önemli olan boyu değildir hocam işlevidir :D
Ayrıca konu sahibine önermek için hepsiburada, amazon gibi popüler pazaryeri sitelerine baktığımda adamakıllı bir dsl girişli modem üretilmediğini farkettim. Adamakıllı ne kadar cihaz varsa hepsi fiber için tasarlanmış rj45 girişli. Neden bu şekilde olduğuna dair bir bilgisi olan var mı?

Ayrıca konu sahibine önermek için hepsiburada, amazon gibi popüler pazaryeri sitelerine baktığımda adamakıllı bir dsl girişli modem üretilmediğini farkettim. Adamakıllı ne kadar cihaz varsa hepsi fiber için tasarlanmış rj45 girişli. Neden bu şekilde olduğuna dair bir bilgisi olan var mı?
Hocam bende bilmiyorum doğru düzgün seçenek yok. Galiba bu bütçeler de düşük kalıyor artık modem almak için.

Bütçeyi en tepeye kadar kaldırsan bile eve gelen kablo dsl olunca elin kolun bağlanıyor. Bu seçeneklerden başka birşey yok.

DSL modemlerine şimdi baktım, o fiyatlar ne öyle?

DSL modemlerine şimdi baktım, o fiyatlar ne öyle?
Fiyatlar hala makul denebilecek bi düzeyde bence hocam. Modem denilen meret sonuçta bir kere alındımı min. 10 yıl kullanılıyor. Makul olmayan tek model asus'un 4500₺'lik rgb'li deli saçma bi ucubesi. Adamlar hem dsl hem WAN portu koymuşlar içine bi yazılım desteği koymuşlar yok yok, bir network üzerine çalışan mühendis olarak bile ben bunların hepsini kullanmam. Adamlar bide gitmiş wifi6 desteği koymuşlar. Parasını hakediyor eyvallah ama asus sanki cihazı üretirken, biz buneler koyabiliriz listesi oluşturup şunu demiş:
+:Hangilerini koysak hepside çok güzel.
-: O zaman dibini görmeyen anas... *** görsün.

Yani bu kadar çok şeyi neden eklemişler bunu tasarlayan mühendisler tasarımı rakı masasında dertleşirkenmi tasarlamışlar anlayamadım.

Geri
Yukarı