Zyxel 3312-B10B Modem ADSL mi VDSL mi?

Lynchburg

Hectopat
Öncelikle merhabalar,
TürkNet bağlantımı yaptıktan sonra modemim ADSL olduğu için VDSL bağlantı hızını alamayıp, 16Mbps hıza yetinmek durumunda kaldım.
Şimdi elime bir modem geçti sorunum şu ki, internetten baktığımda model olarak "Bağlantı Teknolojisi VDSL2."gözüküyor ancak bazı yerlerde ise ADSL gözüküyor.
TürkNet'te işlem yapmak zor olduğu için riske atıp paketi değiştirmekte tereddütte kaldım modemim tam olarak destek sağlıyor mu? Bunu net olarak nasıl öğrenebilirim?
ZyXEL 3312-B10B.

ttnet.PNG

modem.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzünden tekrar kuruluma gerek var mı? Paket geçişi yaptım DSL ışığı söndü ve internet bağlantım gitti.
Turknet Online İşlemler sayfasından geçişinizin yapıldığını kontrol edin, akabinde tam emin olmamakla beraber modem kurulumunu tekrardan yapıyprduk sanki..

ZyXEL VMG3312-B10B konunun en başında bahsedilen modem bu fakat ileriki kısımda arkadasin bahsettiği modem farkli siz bu demissiniz daha sonrasında hizmet alabildiniz mi, bende de bu yazdığım modem var TurkNet'ya da comnet geçmeyi düşünüyorum TTNET'teyken sürekli bağlantı kopardı bu modeme güvenilir mi kararsız kaldim bu modem sizce iyi bir modem mi yeni modeme ihtiyaç var mi?

ZyXEL VMG3312-B10B konunun en başında bahsedilen modem bu fakat ileriki kısımda arkadasin bahsettiği modem farkli siz bu demissiniz daha sonrasında hizmet alabildiniz mi, bende de bu yazdığım modem var TurkNet'ya da comnet geçmeyi düşünüyorum TTNET'teyken sürekli bağlantı kopardı bu modeme güvenilir mi kararsız kaldim bu modem sizce iyi bir modem mi yeni modeme ihtiyaç var mi?
Hocam son durum nedir aynı durumdayım bendeki modemin modelide bu tt netten ayrılıp türknete geçmek istiyorum modem görseli bu bu modem ile türknette 35 mbs paketlerde modem almak zorunda kalınırmı

Zyxel VMG3312-B10B​

Hocam son durum nedir aynı durumdayım bendeki modemin modelide bu TT netten ayrılıp TurkNet'e geçmek istiyorum modem görseli bu bu modem ile TurkNet'te 35 Mbps paketlerde modem almak zorunda kalınır mı?

ZyXEL VMG3312-B10B​

Hocam bende de şu an aynı modem var, VDSL'e geçiş yapacağım ama bu modem VDSL mi? ADSL mi? Anlayamadım, kimi yerde ADSL kimi yerde VDSL diyor siz bu modem ile VDSL internet kullanabiliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı