Zyxel Acces Point/Router Verim Alamama

Talion

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde diş hekimliği okumakta olan bir öğrenciyim. Malum bir yurda yerleştim. Ama yurdumuzun odasında internetin çok yavaş olması gibi bir problem yaşamaktayım. 2.katta kalıyorum. Ve katımızda 2 tane dağıtıcı var. Dağıtıcının yanında 1080p video dahil izleyebilirken kendi odamızda 144p de bile donma sorunu yaşıyoruz ki internet inanılmaz derecede yavaş. Biz bu sorunu çözmek için Zyxel in bir ürünü olan Zyxel Acces Point/Router NBG 418N_v2 modelini aldık. Kurulumunu 7/24 kısmından destek alarak yaptık. Ama bu problemi hala yaşıyorduk ve yine aradık 7/24 destek hattını. Bu sefer de yazılımın güncel olmadığını söylediler. Yazılımı güncelleyince sorunun çözüleceğini söylediler. Yazılımı da güncelledik. Ama hala sorunu yaşamaktayız. Konuyu resimlerle de destekleyeceğim. Acaba bant ayarlarında falan mı sorun vardır bu donanımın? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Gerçekten 1 haftadır resmen internet yok. 1 sene burada kalacağım. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Şimdi kaldığım oda ile dağıtıcının olduğu koridorun bir resmi ve aldığım ürünün kutusunun bir resmini atacağım. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Gerekirse team wiever falan verebilirim.

0.png
1.jpg

Yardım edebilecek yok mu? Lütfen.

1 hafta oldu ve hala cevap yazan yok. Konuyu daha güncel bir yere tasiyabilir miyiz adminler?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı