Çözüldü ZyXEL varsayılan modem şifresini kabul etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Engincan8

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ZyXEL modemim var. TurkNet marka internet kullanıyorum. Modemi arkasındaki reset tuşuna 10 saniye basılı tutarak iğne ile bastırdım. Ardından arayüze girmeye çalıştığımda hiçbir şifreyi kabul etmiyor. Arkadaki şifreler, önceki şifrem dahil hepsini denedim. Ne yapabilirim? Kullanıcı adını admin yaptım.

Çözüm
Mail yoluyla iletişime geçtiğimde hemen sıfırlanmıyor beklemeniz gerekmektedir dendi ve gerçektende öyleymiş aynı şifreyi girmeme rağmen yanlış diyordu 1 saat sonra denedim girdi yani beklemek gerekiyormuş teşekkürler.
SSID kısmında admin yazmıyor fakat.

SSID kullanıcı adı değil çünkü.
Resmini attığınız modeme bağlı olduğunuza eminsiniz değil mi hocam? Accpoint ya da başka modeme Wi-Fi'den falan bağlı olmayasınız?

Modeme Wi-Fi ile bağlanamıyorum reset attıktan sonra şifresi değişti bilgisayarıma kablo ile bağlı şu an.

Reset attım fakat hala kabul etmiyor.

Arkadaşlar arkadaki tüm şifreleri denedim olmadı.

Bu videoyu bir kere izleyin isterseniz kesinlikle bir şeyler yanlış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum reset attığım için Wi-Fi'ye gitemiyorum çünkü şifre değişti modem arayüzündeki şifreyi bulursam ancak Wi-Fi şifresini değiştirebilirim.

Reset attığınızda modem şifresi arkadaki olur başka bir şey olma ihtimali yok giriş arayüzüde öyle af edersiniz konu biraz troll gibi geldi tekrar resetlemeyi deneyin.

Geri
Yukarı