ZyXEL VMG 3925 vs ASUS DSL ac51

hubble

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar ZyXEL VMG 3925 ve ASUS DSL ac51. bu iki modem arasında kaldım. Genellikle yayın açıyorum ve evde Wi-Fi'yi kullanan 3 kişi daha var. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
DSL AC51 i ADSL modunda denemiştim. Sonuç berbattı bence. 16mbps hız alabiliyorken 12mbps verdi en fazla bana. VDSL si nasıl bilemem ama ADSL olarak önerirmisin dersen önermem. Sonrasında hız 1 mbps ye indi en fazla bende geri verdim kronik sorun bulup iade aldılar.

ZyXEL VMG 3925 kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Aldığı güncellemelerle ac bağlantısı da daha stabil duruma geldi. Kurulumunda sorun yaşadım ama müşteri hizmetleri güzel çalışıyor, telefonda tarif ettiler birlikte bağlantıyı sağladık. Asus modemler de kaliteli, kullananlar memnun kalıyor. Kendi kullanım tecrübemden dolayı Zyxel modemi tavsiye ediyorum.
Ek: Tercih edeceğiniz modemi almak için hepsiburada black friday indirim gününü beklemenizi tavsiye ederim. Geçen sene iki modemde de güzel indirimler yapılmıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı