ZyXEL VMG1312-T20b alınır mı?

kritvkras

Hectopat
Daha fazla  
1 sene öğrenci evinde kullanacağım. TurkNet kendisi modem veremiyormuş. VDSL destekleyen bir modem alabilirsiniz dediler. 80 download 8 upload verecekler. Yeterli olur mu?

@AbinJoo öneriniz nedir? Uygun fiyatlı bir şey arıyorum sadece 1 yıl kalacağım ev için fazla para vermek istemiyorum.

1 sene öğrenci evinde kullanacağım. TurkNet kendisi modem veremiyormuş. VDSL destekleyen bir modem alabilirsiniz dediler. 80 download 8 upload verecekler. Yeterli olur mu?

ZyXEL'in bir benzer modemini kullanıyordum Wi-Fi'de modemin yanında 50 8 paket 10 Mbps veriyor.

@AbinJoo öneriniz nedir? Uygun fiyatlı bir şey arıyorum sadece 1 yıl kalacağım ev için fazla para vermek istemiyorum.

Bütçeniz nedir?

Maksimum 700 TL falan.

Bu ürünü alabilirsiniz üzmez ayrıca 700TL madem yok hocam biraz daha sıkıştırın bu ürünü tercih edin uzun seneler kullanırsınız yazılımı desteği her şeyi mevcut.

Geri
Yukarı