ZyXEL VMG3312 B10A v2 DSL ışığı sabitlenmiyor

Mert Topçuoğlu

Hectopat
Yer
Bodrum
Daha fazla  
Meslek
Turizm/İnşaat
Kısa bir süre önce Zyxel VMG3312 B10 v2 model bir modem aldım. Modemi yalın ADSL bağlantım ile çok rahat ve sorunsuz kullandım fakat VDSL bağlantısına geçtiğimde modemdeki turuncu DSL ışığı sabitlenmedi. Ama superonline'ın bana verdiği huawei modemde hiç bir sorun yoktu ve bağlantıyı direk alıyordu. Daha sonrasında ben ZyXEL modemi kullanmak istediğim için onu takıp tekrar denedim ve bu sefer enteresan bir şekilde çalıştı. Ve şimdi de, bu modemi üst kattaki hata taşımak istedim çünkü oradan odama ethernet kablosu çekeceğim. Fakat burada da aynı sıkıntı var. Superonline'ın verdiği modem tkıkır tıkır alıyor bağlantıyı ama ZyXEL DSL ışığı sürekli yanıp sönüyor ve sabitlenmiyor. Modeme reset atıp internet servis sağlayıcımın verdiği kullanıcı adı ne şifreyi tekrar modem ara yüzüne girip kurulum yaptı ama yine de çalışmadı. Acaba bunun nedeni ne olabilir? Şuan mecburen Huawei modemi kullanıyorum ama bu ZyXEL modeme de o kadar para verdim ve onu kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Herkese iyi günler diliyorum.

İnternet Bağlantım: Superonline 24Mbps'ye kadar 100 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı