ZyXel VMG3312-B10B Arayüz Açılmıyor

Kadd-i Müstesna

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Başlıkta belirttiğim gibi ZyXel VMG3312-B10B model modemin arayüzüne 1-2 gündür giriş yapamıyorum.
Almış olduğum hata şu şekilde: (Bu web sayfası kullanılamıyor ERR_CONNECTION_RESET)

En son Cuma günü giriş yapmıştım ancak ondan sonra sistemde herhangi bir değişiklik yapmamama rağmen giriş sağlayamadım.

Güvenlik duvarı, antivirüs vb. engel oluşturabilecek şeyleri kontrol ettim. Modemi fabrika ayarlarına döndürüp, sistemi ağ destekli güvenli modda çalıştırıp denedim ancan bir faydası olmadı.

Başka modem kullandığımda herhangi bir sorun olmadan arayüze girebiliyorum. İşin tuhaf tarafı giriş yapamadığım modeme laptop ile bağlanabiliyorum. Masaüstü bilgisayarımda açılmıyor. Fakat modeme ping atabiliyorum ve internet bağlantısı da mevcut.

Masaüstü PC Windows 10 laptop ise Windows 8.1. Onun dışında kullanılan programlar, güvenlik yazılımları birebir aynı.

Konu hakkında fikirlerinizi almak isterim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı