ZyXEL VMG3312-B10b modem alınır mı?

said şanlı

Centipat
4 yıl önce Türk Telekom'dan satın aldım. 12'lik paket kullanıyordum 2 yıldır taahhüt bitti, şimdi farklı ISS'ye geçeceğim 100'lük paketine altyapım 63 destekliyor diye gözüküyor. Bu modem yeterli mi?

4 yıl önce Türk Telekom'dan satın aldım. 12'lik paket kullanıyordum 2 yıldır taahhüt bitti, şimdi farklı ISS'ye geçeceğim 100'lük paketine altyapım 63 destekliyor diye gözüküyor. Bu modem yeterli mi?

Hem ISS'yi hem de modemi önermiyorum. Düzgün bir modem al, bir de onun gibi garip firmaları kullanma.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi bir de ucuz ISS öneriniz var mı? TurkNet önermeyin, iyi hoş da fiyat politikası iyi değil. Altyapım da yok zaten.

Bu modem wifi 4 ve tek bant. Wifi 6 olan cift band modem al derim. Zyxel DX3200 gibi.

İyi bir de ucuz ISS öneriniz var mı? TurkNet önermeyin, iyi hoş da fiyat politikası iyi değil. Altyapım da yok zaten.
1698500742848.png
1698500752769.png

Netspeed önerebilirim. Bir senedir kullanıyorum ve memnunum. Görsellerde ise sonucu görebilirsiniz.

Modemin ne gibi etkisi olur ki, 2K vermeye gerek var mı, ne fark eder?
Hem ISS'yi hem de modemi önermiyorum. Düzgün bir modem al, bir de onun gibi garip firmaları kullanma.
4 yıldır Türk Telekom kullanıyorum en bilindik ISS 12'lik pakette şu an 6 download 0.5 upload alıyorum sadece müşteri hizmetleri iyi.

Geri
Yukarı