ZyXEL VMG3312-B10B TurkNet Genişbant Ayarları

Beler

Hectopat
Yaklaşık olarak 10 saati geçti sanırım uğraşmaya başlıyalı. Dün internet gitti modemi kapatıp geri açtığımda tekrar geri geldi internet, bugün aynı sorunu 2 defa yaşadım ve 2.sinde bi daha gelmedi internet. Türknet'i arayıp destek kaydı oluşturdum, malum müşteri hizmetlerine bağlanılmıyor bile. Rezalet bir internet sağlayıcısı zaten de neyse önceden ayar falan yapılıyordu bu genişbantta şu anda yapılmıyor, ben TTNET'den Türknet'e geçtim, fabrika ayarlarına dönderince TTNET ayarları yükleniyor doğal olarak ilk başta rahatlıkla Türknet ayarlarını yapabiliyordum. Şu anda yapamıyorum, kimse de ilgilenmiyor çıldırmak üzereyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.png
Adsızpinç.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Genişbant menüsünde görünen 3. ve 1. girdiyi TurkNet kullanıcı adı ve şifrenize göre düzenleyin.

İnternet gelmiyorsa hatta problem olabilir.

Olmadı modeminizi bu Firmware sürümüne güncellemeyi deneyin:
Kod:
ftp://ftp.zyxel.com.tr/Zyxel_urunleri/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10B/100AAPP7D0.bin
Genişbant menüsünde görünen 3. ve 1. girdiyi TurkNet kullanıcı adı ve şifrenize göre düzenleyin.

İnternet gelmiyorsa hatta problem olabilir.

Olmadı modeminizi bu Firmware sürümüne güncellemeyi deneyin:
Kod:
ftp://ftp.zyxel.com.tr/Zyxel_urunleri/MODEMLER/VDSL_MODEMLER/VMG3312-B10B/100AAPP7D0.bin

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı