ZyXEL VMG3625-T20a modem fiber destekler mi?

Satellitef

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar,

Yaklaşık 8 ay önce ZyXEL VMG3625-T20a model modem almıştım, oldukça memnunum.

Bugün TTNET aradı, fiber alt yapıya geçmişler, gelip kurulum yapıp yeni modem verecekler miş. Ancak aslına bakarsanız yeni modemi kullanmak istemiyorum çünkü hem bu model daha yeni, 450TL falan vermiştim, hem memnunum hem de TTNET'in verdiği modemler dandik oluyor 5GHz Wi-Fi bandı bile destekler mi muamma.

Dolayısıyla kendi modemimi kullanmak istiyorum fiber aktifleştiğinde de, bu mümkün mü? (internet hızım 24Mbit)

Evet. 866 MBPS'e kadar destek veriyor. Gelen ekibe dilerseniz modeminiz olduğunu yeni modem talep etmediğinizi dile getirin.
Ücretsizmiş zaten verecekleri modem de ipal ettirmediğim takdirde dolayısıyla yedek olarak alabilirim. 866 mbps e kadar desteklemesi fiber için yeter li mi, çünkü çalışmayacak demişti ttnetten arayanlar. Memnun olmadığımda ttnet modem kablosunu söküp direk kend modemime takabilir miyim? (kullanıcı adı şifre kurulumu falanda yapıcam tabi tekrar)

Ücretsizmiş zaten verecekleri modem de ipal ettirmediğim takdirde dolayısıyla yedek olarak alabilirim. 866 mbps e kadar desteklemesi fiber için yeter li mi, çünkü çalışmayacak demişti ttnetten arayanlar. Memnun olmadığımda ttnet modem kablosunu söküp direk kend modemime takabilir miyim? (kullanıcı adı şifre kurulumu falanda yapıcam tabi tekrar)
Ücretsiz verecekler ise siz normal şekilde taktırtın hocam. Bahsettiğiniz gibi kendi modeminizi sonradan takıp kullanıcı adı şifre girip bağlantı almaya çalışırsınız. Eğer bağlantı alamaz iseniz size ücretsiz verecekleri modemin kablosuz bağlantısını kapatırsınız. Kendiniz satın almış olduğunuz modem üzerinden bağlantınızı sağlarsınız.

Geri
Yukarı