ZYXEL VMG3625-T50B alınır mı?

Alpha345

Hectopat
Şu anki modemimde (VMG3312-B10B) bağlantı sorunları yaşadığımdan 400-500 TL arası bir modem almayı planlıyordum ve başlıktaki modeli gördüm. Bu modem için çok öven de yandaki odadan çekmiyor diyen de var. Bu modem nasıldır? Alınır mı?

Bir süre bunu kullanmak gibi bir hata yaptım bir duvar arkadan kablosuz kullanmak bile eziyetti kullandığım süre boyunca resmen yanında yattım bendeki cihazda sorun var sandım garantiye verdim değişim verdiler gelen cihaz yine aynıydı satıp farklı bir markaya geçerek kurtuldum farklı markalara yönelmenizi öneririm.

Şans işi,
Üstteki arkadaş çekmediğini söylemiş, benim modemim çekiyor. En büyük eksisi benim için modemi resetlediğimde sinyal alması bayağı sürüyor. (Zyxel)
Yine de riske atmayıp Keenetic Extra DSL alman daha iyi olabilir, mesh sistemi için elimden 3-4 keenetic ürünü geçti iyilerdi.

Şans işi,
Üstteki arkadaş çekmediğini söylemiş, benim modemim çekiyor. En büyük eksisi benim için modemi resetlediğimde sinyal alması bayağı sürüyor. (Zyxel)
Yine de riske atmayıp Keenetic Extra DSL alman daha iyi olabilir, mesh sistemi için elimden 3-4 keenetic ürünü geçti iyilerdi.
O modeli beğenmiştim ancak ısınma sorunu varmış sanırım o yüzden vazgeçtim. Başka hangi modelleri tavsiye edebilirsiniz?
VMG3312-T20A alınır mı?

5GHz ile işin yoksa, keenetic omni DSL alabilirsin, elimde ondan da var ve ısınma sorunu yok. Attığın ürüne göre ben keenetic modeli seçerdim.

Almışken 5GHz olan bir modeli almak istiyorum. Başka hangi modelleri tavsiye edersiniz?

Açıkçası bu fiyat aralığında en donanımlı ürünler keenetic ve ZyXEL. Çok fazla satan bir model her cihaz belli seviyede ısınır, ısınma sonrası ne gibi olaylar oluyor bilmiyorum. Ben Keenetic Extra DSL alırdım bu fiyat aralığında. 6 sene TP-Link markasının bir modemini kullandım çok fazla ısınıyordu sapsarı olmuştu ısıdan yine de bir sorun yaşatmamıştı bana.

Elbette 5 Ghz daha mantıklı.Bana sorduğun ürün 2.4 ghz o yüzden Omni DSL’i söyledim.

Bir süre bunu kullanmak gibi bir hata yaptım bir duvar arkadan kablosuz kullanmak bile eziyetti kullandığım süre boyunca resmen yanında yattım bendeki cihazda sorun var sandım garantiye verdim değişim verdiler gelen cihaz yine aynıydı satıp farklı bir markaya geçerek kurtuldum farklı markalara yönelmenizi öneririm.
Aldığınız modem nedir?
Bu fiyata Keenetic Extra DSL varken alınmaz.
VMG3312-T20A alınır mı?
VMG1312-B10D alınır mı?

Geri
Yukarı