ZyXEL VMG8623-T50B vs Keneetic Extra DSL

serkan60

Hectopat
Arkadaşlar ZyXEL modem aldım fakat Keneetic ile arasındaki farkı bilmiyorum en iyi iki modem diye biliyorum. Hangisinin özellikleri daha iyidir? Lütfen söyler misiniz? Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 10288318971954.jpg
    10288318971954.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 41
  • img_vmg8623-t50b_main_600px.png
    img_vmg8623-t50b_main_600px.png
    47,5 KB · Görüntüleme: 225
Arkadaşlar ZyXEL modem aldım fakat Keneetic ile arasındaki farkı bilmiyorum en iyi iki modem diye biliyorum. Hangisinin özellikleri daha iyidir? Lütfen söyler misiniz? Teşekkür ederim.
2 cihazda mediatek işlemci kullanıyor ama Zyxel olanda snr ayarı yapma özelliği yok ve antenler cihazın içinde konumlandırılmış onun dışında yazılımsal olarak Keenetic Zyxel'in çok daha ilerisinde.

2 cihazda mediatek işlemci kullanıyor ama Zyxel olanda snr ayarı yapma özelliği yok ve antenler cihazın içinde konumlandırılmış onun dışında yazılımsal olarak Keenetic Zyxel'in çok daha ilerisinde.
zyxelde 1 aylık kullanımımda gram ısınma yaşamadım ama keneetic mi daha iyi yani zyxelden?
Tam konu aciyordum. https://www.hepsiburada.com/keeneti...-wifi-modem-router-p-HBV00000MI5NL?magaza=OVY
Sen açmışsın, ben de merak ediyorum. Kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparsa, isinma vs gibi durumlar var mi?
ben zyxeli satın aldımda gram ısınma yaşamadım çekme kaliteside çok iyi her yerden çekiyor evimin içinde ama keneetic ile farkı var mı merak ettim

Geri
Yukarı