BlackWeasley tarafından gönderilen son içerik

 1. BlackWeasley

  R5 M330 oyun performansı

  İşlemciden yana sorunum yok ama ekran kartı bana çok sorun çıkartıyor işte yine de yardımların için teşekkürler dostum en kötü 30-40 arası gider geliriz sorun değil.
 2. BlackWeasley

  R5 M330 oyun performansı

  Bilgisayarı bugün SSD takviyesi ve 8 GB RAM yaptım adama sorduğumda ekran kartının değişemeyeceğini söyledi hani ne kadar doğru yanlış bilmiyorum laptoplarla ilgili fazla bilgim bulunmuyor.
 3. BlackWeasley

  R5 M330 oyun performansı

  Normal günlük olarak zaten Valorant, LoL ve CS:GO oynayan bir insanım ve bunları cok rahat karşılıyor bana sistem fakat farklı oyunlar oynamak istesem mesela FIFA 21 veya Sea of Thieves gibi örnekler verebilirim yani daha çok günümüz oyunları diyeyim.
 4. BlackWeasley

  R5 M330 oyun performansı

  Ya oyun akıcı olsa bana yeter 40-50 FPS arası zaten çok görüntüye takılan birisi değilim düşük ayarlarda oynarım ikisini de yüksek ihtimal
 5. BlackWeasley

  R5 M330 oyun performansı

  evet dostum bunun bende farkındayım bu yüzden size sorma gereği duydum acaba büyük engel olur mu bana bu ?
 6. BlackWeasley

  R5 M330 oyun performansı

  İki oyunun da minimum ve maksimum istemlerini karşılıyorum fakat ikisinin de (hatta genel olarak çoğu oyunda) ekran kartım yetersiz gözüküyor. Sizce sorun yaşar mıyım? Bu GTA V; Sea of Thieves; Not: Ekran kartı Driver'larını güncelleyeceğim oraya takılmanıza gerek yok.
 7. BlackWeasley

  R5 M330 Hata Kodu 43

  Uzun süredir açmadığım laptopbumu bugün açtım. Fakat ekran kartım eskiden hem AMD hem de Intel varken şimdi sadece AMD gözüküyor ayrıca DxDiag'da ekran kartımın hata kodu 43 ve sorunlu olduğu mesajını veriyor.
 8. BlackWeasley

  R5 M330 sistemde Windows 10 donuyor

  Tamamdır yardımınız için teşekkür ederim. Amazon'dan genelde bir şey almam pek sevmem yurt dışından alışveriş yapmayı ama yine de teşekkürler.
 9. BlackWeasley

  R5 M330 sistemde Windows 10 donuyor

  RAM bu okuduğuma göre sanırım farklı bir marka alırsam çakışabilirmiş fakat bu RAM'i de bulamıyorum ne yapmalıyım?
 10. BlackWeasley

  R5 M330 sistemde Windows 10 donuyor

  Bu Laptop'un anakartını bilmediğim için nasıl eklerim ne kadar yeri var hiç bilmiyorum. HP'nin 15-BS1xx modeli var bende nereden görebilirim?
 11. BlackWeasley

  R5 M330 sistemde Windows 10 donuyor

  Aşağıda gördüğünüz gibi normal günlük hayatta kullandığım uygulamaları kullanıyorum ve bellek boyutunu tamamen harcıyorlar. Laptop kullanıyorum ve önceden hard disk kullanıyordum ve geçtiğimiz günlerde SSD ile değiştirdim ekran kartı, işlemci vb aynı. Fakat nedense eskiden böyle bir sorun yok...
 12. BlackWeasley

  1569 TL sistem toplama

  2.El.
 13. BlackWeasley

  Monster Abra A5 v15.8 alınır mı?

  Sana tavsiyem 10.000 TL'ye güzel bir masaüstü topla. En azından parçalar eskir ise açıp yeni parçayla yükseltme imkanınız olur.
 14. BlackWeasley

  1569 TL sistem toplama

  Merhabalar bugün aklıma bir bilgisayar toplamak geldi ve parçaları araştırdım. Aşağıda ki parçalara bakarak lütfen değiştirmem gereken, veya bir öneriniz olursa lütfen yazın. Ayrıca şu anda bir işlemci bulamadım. Bulsam bile çok pahalılar eğer bildiğiniz bir işlemci varsa yardımcı olur musunuz...
 15. BlackWeasley

  Game Garaj Pollux 3 APU Alınır mı ?

  Haklısınız şu an ki bulunan RAM'in sayısını 2'ye çıkartayım o zaman maksimum zaten 100-200 TL oynatır herhalde.
Yukarı