Monster Abra A5 v15.8 alınır mı?

ValiBey36

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF İşlemci
INNO3D GTX 1650 GDDR6 Ekran Kartı
Biostar A302M Anakart
500GB SEAGATE HDD+PATRİOT BRUST 240GB SSD
2x8GB Crucial 3000MHz CL15 RAM
LG 22MK400H Monitör
Meslek
Öğrenci
Linki yukarıda, kardeşime hediye olarak düşünüyorum. Kardeşim Red Dead Redemption, Cyberpunk gibi oyunları oynamak istiyor, bu bilgisayarı alırsam, kaç FPS alabilir? Oyunları kasar mı? Kaç sene daha dönemin güncel oyunlarını oynatmaya devam eder? Fiyat vb konusunda yorum yapmamanızı rica ediyorum, soruma yönelik cevap verirseniz sevinirim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linki yukarıda, kardeşime hediye olarak düşünüyorum. Kardeşim Red Dead Redemption, Cyberpunk gibi oyunları oynamak istiyor, bu bilgisayarı alırsam, kaç FPS alabilir? Oyunları kasar mı? Kaç sene daha dönemin güncel oyunlarını oynatmaya devam eder? Fiyat vb konusunda yorum yapmamanızı rica ediyorum, soruma yönelik cevap verirseniz sevinirim, iyi günler.
Bu serinin ürünlerinde ısınma sorunu mevcut.

Pek tavsiye etmem, hem soğutmasında sıkıntı yaşayanlar var hem de pek kaliteli değil Abra serisi. Tam bütçeniz ne kadar?

15.000TL. Kardeşim hem mobil hem PC model oyunları seviyor. Kalan parayla da iPad Air almayı düşünüyorum. Sadece 15.000TL Pc'ye de verebilirim.

15.000TL. Kardeşim hem mobil hem PC model oyunları seviyor. Kalan parayla da iPad Air almayı düşünüyorum. Sadece 15.000TL Pc'ye de verebilirim.

Üstüne iPad Air alabilmek için gayet para kalıyor.

Üstüne iPad Air alabilmek için gayet para kalıyor.

Sadece Hepsiburada, Vatan Bilgisayar gibi firmalardan almayı düşünüyorum. Eski yaşadığım olaylardan dolayı :D.düşünün ki N11'den bile almıyorum ki orada 3.part satıcılar satıyor diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı